River Residence
Jūrmala, Bulduri
3 - 5 telpas
66 - 559 m2
198 300 EUR - 504 220 EUR
Galerija

Par projektu

River Residence

„River Residence” ir divu jaunu trīsstāvu dzīvojamo ēku komplekss Bulduros, kas ekspluatācijā nodots 2019. gada oktobrī, tāpēc dzīvokļi dzīvošanai pieejami jau tagad!

Projektam ir ekskluzīva un ļoti ērta lokācija, jo tas atrodas vien 20 minūšu pastaigas attālumā līdz Baltijas jūras smilšu pludmalei, dažu minūšu gājiena attālumā līdz Lielupes piekrastei, tajā pašā laikā - Rīgas pierobeža sasniedzama vien 5 minūšu braucienā un Starptautiskā Lidosta Rīga - 15 minūtēs. Tuvumā ir arī dažādas izklaides un mākslas baudīšanas iespējas - kafejnīcas, restorāni, Līvu Akvaparks, Dzintaru koncertzāle, Dzintaru mežaparks u.c..

Komplekss atrodas slēgtā teritorijā ar labiekārtotu, apzaļumotu pagalmu un bērnu rotaļu laukumu. Ēkās ar modernām un mājīgām kāpņu telpām ērtībai ierīkoti lifti, un tajās kopskaitā izvietoti 27 apartamenti ar plašām terasēm, kuru platības ir līdz pat 405 m². Visi apartamenti tiek piedāvāti ar augstvērtīgu iekšējo apdari, radiatoriem ar termoregulatoriem, individuālajiem siltuma, aukstā un karstā ūdens skaitītājiem ar attālinātu nolasīšanas funkciju. Papildus iespējams iegādāties autostāvvietu ar nojumi pagalmā.


Uz kartesPieteikt apskati

Inga Abula
+371 27726662
inga@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!