Ciemats "Taureņi"
Babītes nov., Babīte
4 - 4 telpas
243 - 243 m2
315 000 EUR - 315 000 EUR
Galerija

Par projektu

Kluba tipa ciemats - "Taureņi" 

Iedomājieties vietu, kur jūs jūtaties absolūti ērti, kur nevalda rūpes vai kņada, kur pati apkārtējā telpa uzlādē jūs ar pozitīvu enerģiju un rada absolūtas pabeigtības izjūtu. Kur daba saplūst ar cilvēka roku darinājumu. Kur ikviens priekšmets atrodas savā vietā un nav nekā lieka vai nevajadzīga.

Iedomājieties vietu, kur mūsdienu tehnoloģijas izceļ dabas pilnību un senatnes gudrība iemiesota modernās formās. Kur viss vislabākais domāts vienīgi jums.

Vietu, kur dzīve rit liegi un līdzsvaroti. Kur rodams viss, kas nepieciešams jūsu garam un jūsu ķermenim. Vietu, kur varat atpūsties un atjaunot spēkus. Vietu, kurā pati apkārtējā telpa palīdz atgūt dvēseles līdzsvaru. Kur harmonija jūtama katrā detaļā un katrā telpas centimetrā.

Taureņu ciemats veidots kā vienots veselums, kur katrs elements ir apkārtējās telpas nešķirama sastāvdaļa.

Tas atrodas klusā priežu mežā starp Rīgu un Jūrmalu, gleznainā Božu ezera krastā. Katras mājas izvietojums ir rūpīgi pārdomāts. Savrupmājas izvietotas amfiteātra veidā, un jūs jebkurā gadalaikā varat tīksmināties par lielisko ezera panorāmu.

Harmoniskā ainava, gaismas mirga ezera gludajā spogulī, tā tīrie ūdeņi un dziedinošais meža gaiss padara šo vietu par paradīzes stūrīti jums un jūsu tuviniekiem. 

Taureņos viss atbilst izsmalcinātai gaumei. Tā ir gan arhitektoniskā stila vienotība, gan lieliskā ainava, gan koku, strūklaku un lapeņu izgaismojums, gan skaistie celiņi, kas ved uz jūsu māju. Jūs it kā mītat brīnumainā parkā, un katrs mirklis modina vēlmi apturēt laiku un palikt šajā maģiskajā telpā

Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!