Miera iela 5
Rīga, Centrs
1 - 6 telpas
32 - 165 m2
47 850 EUR - 230 860 EUR
Galerija

Par projektu

Miera iela 5

Arhitektoniski skaistā jūgendstila ēka Miera ielā 5 būvēta 1912. gadā pēc arhitekta Aleksandra Šmēlinga projekta, kuru viņš izstrādājis kopā ar Edgaru Hartmani un Viktoru Unferhausu. Vēsturiski projekta nosaukums bijis “Laugas nams” ar īres dzīvokļiem un komercplatībām - kosmētisko kabinetu, dāmu frizētavu, vairākām amatnieku darbnīcām, komisijas veikalu un pārtikas preču veikalu [avots: Zalcmanis R. "Nezināmā Rīga"]. 

Šobrīd projektā notiek renovācijas darbi - tiek atjaunota ēkas fasāde, kāpņu telpas un lifts, saglabājot nama vēsturiskās detaļas un auru. Tiks labiekārtots un apzaļumots pagalms, kura pievienotā vērtība būs bērnu laukums.

Ēkas iekštelpās saglabāti to autentiskie elementi - dēļu grīdas, koka durvis un griestu rozetes -, un dzīvokļi būs bez remonta, lai jaunie īpašnieki tos var labiekārtot pēc savas gaumes. Kā papildus ekstra vairākos dzīvokļos ir balkons.

Iegādei tiek piedāvāti 29 dzīvokļi ar dažādiem plānojumiem un platībām ēkas 1.-6. stāvā, un komercplatības - ēkas 1. stāvā. Pagrabstāvā - iespēja iegādāties noliktavas telpas.

Īpašums tiks sadalīts atsevišķos dzīvokļu īpašumos ar, tam pienākošos, zemes domājamo daļu - katram dzīvoklim būs sava Zemesgrāmatas apliecība.

Miera ielas iemītniekiem ir divas privilēģijas, kurām pateicoties, katrs no viņiem var justies īpašs - “Laimas” šokolādes smarža rīta agrumā un pašiem savs ikgadējs festivāls jeb “Miera ielas Vasarsvētki”.  Uz kartesPieteikt apskati

Inga Abula
+371 27726662
inga@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!