Ģertrūdes 99
Rīga, Centrs
2 - 3 telpas
43 - 67 m2
76 970 EUR - 127 500 EUR
Galerija

Par projektu

Ģertrūdes 99

Pilnībā renovēta ēka, kurā ir saglabāti vēsturiski elementi kāpņu telpās un dzīvokļos. Mūra īres nams celts 1912.gadā, arhitekts Eižens Laube.

Ēka kopumā sastāv no 15 dzīvokļiem un 2 komercplatībām. 2 -3 istabu dzīvokļi platībā no 43 - 67 m2.

Jaunajiem īpašniekiem būs iespēja izvēlēties dzīvokļus bez apdares, kā arī dzīvokļus ar pilnu iekšējo apdari ar augstvērtīgiem apdares materiāliem. Visi dzīvokļi ir gaiši ar plašiem logiem un ērtu plānojumu. 

Ēka apgādāta ar visām mūsdienu komunikācijām, mājai ir autonoms gāzes katls, katram dzīvoklim ir paredzēti individuālie skaitītāji. Iedzīvotāju ērtībām un komfortam ir labiekārtots pagalms, izveidota autostāvvieta ēkas pagalmā un ierīkotas mantu glabātuves ēkas pagrabstāvā. Par atsevišķu samaksu varēs iegādāties gan autostāvvietas, gan mantu glabātuves.

Ģertrūdes 99 nams ir ātri sasniedzams no Rīgas aktīvā centra un tam nodrošināta ērta un ātra piekļuve no dažādām Rīgas pusēm, kas liek izvairīties no pilsētas sastrēgumu periodiem. Ap “G99” ir ērti novietot automašīnu un ir attīstīta sabiedriskā transporta kustība. Blakus atrodas veikali, kafejnīcas un bērnudārzs, kas atrodas kvartāla attālumā. LIDO Ģertrūde 400 m, Barona Centrs 750m, tuvumā Rīgas 15 vidusskola 650m, Oskara Kalpaka pamatskola 900m, Natālijas Draudziņas vidusskola 1km, līdz Vecrīgai 20 minūtes ar kājām


Uz kartes

Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!