Kado Karim
Jūrmala, Dzintari
3 - 8 telpas
100 - 400 m2
347 000 EUR - 1 142 000 EUR
Galerija

Par projektu

Māksla dzīvot ir dzīvot ar mākslu.

Kado Karim - pasaules klases luksuss apartamenti Baltijas jūras kūrorta pilsētā Jūrmalā!

Projekta autors arhitektu biroja "Sīlis, Zābers un Kļava" arhitekts Andis Sīlis.

Projekts sastāv no trim trīsstāvu funkcionāli apvienotām dzīvojamām mājām – MAISON de KARIM, MAISON de MER, MAISON de PARK, kas ir izpildītas vienotā arhitektūras stilā. Apartamentu īpašnieku rīcībā pirmajā stāvā ir paredzēti pieguļoši zemes gabali, otrajā stāvā – balkoni. Trešā stāva Penthausiem ir plašas terases uz jumta.

Atbilstot visaugstākajām kvalitātes un komforta prasībām, kompleksā ir paredzēti: labiekārtots iekšējais pagalms, dizaina lobijs ar telpām atpūtai un lietišķām pārrunām, diennakts konsjeržu serviss. Kompleksā ir pazemes stāvvieta 42 automobiļiem, kā arī viesu virszemes stāvvieta 5 automobiļiem.

Kompleksā ietilpst 14 dzīvokļi un 7 divstāvu penthousi ar platību 180-240 kv.m, kas atrodas augšējos stāvos. Izkārtojums ir paredzēts 2–4 guļamistabām ar iespēju dzīvokļus apvienot / atdalīt. 

KADO KARIM atrodas pašā Jūrmalas centrā, Dzintaros  līdz jūrai, Dzintaru koncertzālei un Jomas promenādei ir trīs minūšu gājiens. Attālums līdz Rīgas centram - 23 km, līdz Rīgas lidostai - 13 km

Signalizācija, videonovērošana, konsjeržs, domofons, Smart City gudrā māja, CO2 detektors, gaisa rekuperācija.Uz kartesPieteikt apskati

Ilze Zīlniece
+371 27788089
ilze@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 13 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!