Magdelēnas kvartāls
Rīga, Centrs
1 - 5 telpas
49 - 120 m2
165 000 EUR - 600 000 EUR
Galerija

Par projektu

Magdelēnas kvartāls

Labākajā Rīgas rajonā, klusajā centrā, starp Antonijas, Emiļa Melngaiļa un Strēlnieku ielu top Magdelēnas kvartāls — pilnīgi jauna veida dzīves un darba telpa, kur darīts viss, lai iemītnieki justos labi. Dzīvojamā zona ar privātiem, zaļiem pagalmiem kvartālā.

 Gandrīz 2000 m2 plašs un bagātīgi apzaļumots iekšpagalms ar rotaļu laukumu bērniem un vietu sporta aktivitātēm. Ierobežotā pieeja padara laukumu privātu.

Pārdomāti dzīvokļu plānojumi un pareizas istabu proporcijas ļauj izvietot vairāk funkciju uz mazāku kvadrātmetru skaitu. Ēku saulainajā — dienvidu — pusē ir lieli 6–9 m2 balkoni un terases līdz pat 23 m2 plašumā. Tie būs ne tikai lieliski atpūtai, bet arī praktiski telpu apēnošanai karstajās vasaras dienās. Dzīvokļiem ir lieli logi, kas vairumam dzīvokļu ir vērsti uz ēkas abām pusēm, radot iespēju ilgāk baudīt dienas gaismu. 2,95 m augstie griesti ļauj telpām elpot un domām lidot.

Pasaulē atzītu zīmolu materiālu izvēle: HARO ozolkoka parkets, Spānijā ražotas keramiskās flīzes, CORDIVARI radiatori, vannas istabas aprīkojums no GROHE, KALDEWEI un LAUFEN.

Zem zaļā dārza starp abām ēkām ir izvietota autostāvvieta ar 73 vietām un ērtu pieeju kāpņu telpām.


Uz kartesPieteikt apskati

Nikola Krištopane
+371 29471279
nikola@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!