Starlex


289 m2

5 telpas

5 / 6 stāvs
950 000 EUR
Kuģu iela 26, Ķīpsala, Rīga
Ernests Markovskis
+371 29904259
ernests.markovskis@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Pieejams pārdošanā luksusa divlīmeņu penthouse Kuģu ielā 26, Rīgā, ar privātu lifta piekļuvi. Šis dzīvoklis aizņem 288.7 kvadrātmetrus, no kuriem 222.4 kvadrātmetri ir iekšējās telpas, un 66.3 kvadrātmetri - terases. No terasēm paveras aizraujošs skats uz Daugavu un Vecrīgu, kas īpaši izceļas pateicoties plašajiem stiklotajiem fasāžu logiem.

Dzīvoklī ir divas terases; viena ar skatu uz Vecrīgu un pieeju no virtuves, otrā - vērsta uz iekšpagalmu. Plaša dzīvojamā zona ar visu sienas garumu aizņem stiklojumi ir ideāli pielāgota ērtai maltīšu gatavošanai, ēšanai un atpūtai.

Katram no guļamistabām ir piekļuve privātai vannasistabai ar dušu vai vannu. Zemākajā stāvā atrodas arī sauna un palīgtelpa, kā arī alternatīva ēkas izeja.

Interjers ir veidots no augstas kvalitātes un ilgtspējīgiem materiāliem, ieskaitot dabisko koku, alumīniju un stiklu. Dzīvoklis ir aprīkots ar vēdināšanas un kondicionēšanas sistēmu, kā arī ar apsildāmām grīdām.

Ēka atrodas zaļā, labiekārtotā teritorijā pie Daugavas, netālu no Vecrīgas un pilsētas centra. Teritorijā ir privāts sporta klubs un skaistumkopšanas salons, kā arī laivu piestātne.

Īpašumu apsaimnieko "Tehhe SIA", un apsaimniekošanas izmaksas ir 0.40 EUR/m2 dzīvojamām platībām un 0.14 EUR/m2 ārtelpām.

Drošība tiek garantēta ar diennakts videonovērošanu, drošu kāpņutelpu un namruni. Ir pieejama divvietīga pazemes autostāvvieta un papildus stāvvietas viesiem.

Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu

Privātums ir svarīgs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāko pieredzi mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī papildu sīkdatnes, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne un uzlabotu mūsu pakalpojumus.