Starlex


199 m2

5 telpas

5 / 6 stāvs
656 000 EUR
Pulkveža Brieža 11, Centrs, Rīga
Ernests Markovskis
+371 29904259
ernests.markovskis@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Bagātīgs dzīvojamais kvartāls Rīgas ekskluzīvākajā rajonā - klusajā Klusājas centrā. Šī rezidence iemieso eleganci ar rūpīgu arhitektonisko dizainu, gudri plānotām telpām, tiešu piekļuvi dzīvoklim ar liftu un privātu balkonu, kas atrodas Pulkveža Brieža ielā 11/13.

Šis divstāvu dzīvoklis ir 199,4 m2 liels, un tas atrodas 5. un 6. stāvā, piedāvājot plašas dzīvojamās zonas. Apakšējā līmenī ir gaisīga, atvērta koncepcija dzīvojamā un ēdamistabas telpa ar augstiem griestiem, kas plūst dabiskā apgaismojumā, kā arī nomaļa guļamistaba ar savu drēbju skapi un vannas istaba ar dušu. Augšējā līmenī atrodas kabinets, papildu guļamistaba, vannas istaba ar vannu un atsevišķa saimniecības zona.

Mēbelēts ar pēc pasūtījuma izgatavotiem dizaina priekšmetiem un apgaismojumu, pārdošana ietver visas esošās mēbeles. Interjera apdarē izmantoti augstākās kvalitātes materiāli, piemēram, masīvkoka grīdas segums, izsmalcinātas flīzes, apsildāmās grīdas un īsts marmora akcents vannas istabās, ko papildina augstākās klases santehnika, plaša iebūvēta glabātuve katrā guļamistabā un saimniecības telpā, kā arī integrēts klimats. un drošības sistēmas.

Šī gadsimta sākumā pilnībā atjaunotā ēka ir saglabājusi savu vēsturisko šarmu, un tajā ir 20. gadsimta sākuma jūgendstila arhitektūras detaļas, ko veidojis Konstantīns Pēkšēns. Ieeja ir no Pulkveža Brieža ielas, caur nevainojamu kāpņu telpu, kas nodrošināta ar piekļuves kontroli, kas ved uz īpašu liftu tieši uz dzīvokli. Pirkumā ir iekļautas divas stāvvietas ēkas iekoptajā pagalmā.

Vietne ir rosīga ar dzīvojamajām ērtībām — mierīgi parki, piemēram, Kronvalda parks un Viesturdārzs, lieliskas jūgendstila ēkas, kurās atrodas ārvalstu vēstniecības, kultūras centri, piemēram, Hansa Peron, Latvijas Nacionālā opera un balets kultūras aktivitātēm, kā arī dzīvīgi rajoni, piemēram, Andrejosta un Vecrīga, kur izklaidēties. . Tuvumā ir ērti pieejami tādi pakalpojumi kā sabiedriskais transports, izglītības iestādes un iepirkšanās.

Ar izsmalcināta dizaina, praktiskuma un izcilā izvietojuma saplūšanu šis dzīvoklis ir luksusa dzīves zīme.

Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu

Privātums ir svarīgs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāko pieredzi mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī papildu sīkdatnes, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne un uzlabotu mūsu pakalpojumus.