Starlex Sapņu dzīvoklis - kā pašiem uz savas salas

Sapņu dzīvoklis - kā pašiem uz savas salas


82.5 m2

3 telpas

1 / 4 stāvs
181 426 EUR
Murjāņu 70, Jugla, Rīga
Līga Aizstrauta
+371 28652408
liga@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Burvīgs trīsistabu dzīvoklis ar balkonu pie Juglas ezera. Divas guļamistabas un divi sanmezgli, neliela palīgtelpa dzīvoklī.


Māja nodota ekspluatācijā, iespējams apdzīvot uzreiz.


Ezerjugla ir astoņas četrstāvu ēkas labiekārtotā, drošā teritorijā. Te pieejami divistabu un trīsistabu dzīvokļi, vairums – ar plašiem balkoniem. Jūsu automašīnām paredzētas 535 virszemes un pazemes autostāvvietas, bet pārdomāti izbūvēta ceļu infrastruktūra un blakus esošās sabiedriskā transporta pieturas ļaus ērti nokļūt jebkurā galamērķī arī ar sabiedrisko transportu. Rīgas centrs 30 minūšu brauciena attālumā.

Ēku projektēšanā un būvniecībā izmantotas kvalitatīvas un ilgmūžīgas inženiersistēmas, labiekārtojuma elementi, segumi un materiāli.

Ezerjuglas komplekss robežojas ar plašu Juglas ezera piekrasti, kur 2500 m2 platībā ierīkota labiekārtota pludmale. Plašs mežs un svaigs gaiss. Kompleksa teritorijā iekārtoti vairāki bērnu rotaļu laukumi, kur doties aizraujošos piedzīvojumos kopā ar draugiem. 5000 m2 plašajā ainaviskajā zonā ar soliņiem un atpūtas zviļņiem var atjaunot iztukšotos enerģijas krājumus vai izbaudīt siltas vasaras novakares. Bet sportiska dzīvesveida cienītājus gaida vairāk nekā 600 m2 plaša aktīvā sporta zona ar āra trenažieriem, skriešanas celiņiem un konstrukciju skrituļdēļu piekritējiem.

Netālu atrodas bērnudārzs, skola un veikali. 

Komforts un elegance Jūsu ērtībām!

  • Centrālā apkure
  • Internets
  • Slēdzama kāpņu telpaPlānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu

Privātums ir svarīgs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāko pieredzi mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī papildu sīkdatnes, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne un uzlabotu mūsu pakalpojumus.