Starlex


7506 m2


asfalts
2 400 000 EUR - 319,7 EUR/m2
Ķīpsalas iela 41, Ķīpsala, Rīga
Ernests Markovskis
+371 29904259
ernests.markovskis@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Attīstības Projekts Ķīpsalā

Ķīpsalas 41 ir neaizmirstama iespēja ieguldīt un attīstīt nekustamo īpašumu Rīgā. Ar kopējo platību 7506 kvadrātmetri, šis zemes gabals ir izcila iespēja izveidot dzīvokļu kompleksu ar skatu uz Vecrīgu.

Galvenie pārdošanas punkti:

1. Stratēģiskā atrašanās vieta: Esam tikai 1,5 kilometru attālumā no Vecrīgas, nodrošinot ieguldījuma pievilcību un piekļuvi Rīgas centrālajai zonai.

2. Būvatļauja: Ar iespēju izveidot piecus dzīvojamo māju kompleksus ar kopējo platību 2921 kvadrātmetri un 44 dzīvokļiem, šis projekts piedāvā plašas iespējas dzīvokļu platības pārdošanai un ilgtermiņa ienākumu ģenerēšanai.

3. Potenciāls: Ķīpsalas 41 ir gatavs attīstības projekts, kas nodrošina iespēju ieguldīt un veidot nekustamo īpašumu, izmantojot Rīgas pieaugošo pieprasījumu pēc dzīvojamo platību. Izbūvēti tīkli līdz zemesgabala robežai.

4. Iespējas: Šis zemes gabals dod iespēju izstrādāt un pielāgot dzīvokļu kompleksus saskaņā ar klientu vēlmēm un prasībām, piedāvājot plašas iespējas individuālam dizainam un komfortam.

5. Cena: 2 400 000 EUR plus PVN - pievilcīga cena par šo gatavo attīstības projektu Rīgas centrālajā lokācijā, nodrošinot rentabilitāti un ilgtermiņa ieguvumus.


Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu

Privātums ir svarīgs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāko pieredzi mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī papildu sīkdatnes, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne un uzlabotu mūsu pakalpojumus.