Starlex


484700 m2


grants
947 000 EUR - 2,0 EUR/m2
Ķurmrags , Liepupes pag., Limbažu nov.
Ernests Markovskis
+371 29904259
ernests.markovskis@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Ekskluzīvi piekrastes zemesgabali Vidzemē – Īpašums Kūrmragā

Iespēja iegādāties neaizmirstamu piekrastes īpašumu Vidzemē, Kūrmragā, šie četri zemesgabali kopā nodrošina plašu un ekskluzīvu vidi pie jūras. Ar kopējo platību 48,47 hektāri, šie zemesgabali atrodas tikai 150 metru attālumā no jūras līnijas, nodrošinot privātumu un iespēju baudīt jūras burvību.


Galvenie pārdošanas punkti:


1. Ideāla atrašanās vieta: Atrodoties Vidzemes jūrmalā Kūrmragā, šie īpašumi iekļaujas otra un trešā līnijā no jūras, nodrošinot gan pieejamību, gan privātumu.

2. Ekskluzīva piekrastes platība: Īpašumi ir ideāli piemēroti apbūvei pie jūras, atrodas uzreiz aiz kaņepes un piedāvā lieliskas iespējas izveidot savu mājokli piekrastē.

3. Juridiski nostiprināts servitūts: Visiem īpašumiem zemesgrāmatā ir nostiprināts servitūts - piekļuve jūrai pa kāpu, nodrošinot tiesības un drošību.

4. Infrastruktūra: Izveidots iebraucamais ceļš, kā arī pieejami transformatora un elektrības pieslēgumi, padarot šos īpašumus par ērtu un gatavu apdzīvošanai.

5. Izstrādāti buvprojekti: 10,6 hektāra zemes gabalam ir saskaņots dzīvojamās mājas buvprojekts, kas atvieglo un paātrina būvniecības procesu.

6. Potenciāls: Īpašumiem ir liels potenciāls gan privātai dzīvošanai, gan kā investīcijai, sniedzot iespēju pilnībā izmantot katru no tiem saskaņā ar savām vēlmēm un vajadzībām.

Zemes gabalu platības:

- 10,6ha 

- 10,06ha 

- 17,74ha 

- 10,07ha 

Šie zemesgabali ir izcilas iespējas tiem, kas meklē nekustamo īpašumu pie jūras Vidzemē, nodrošinot gan klusumu un mieru, gan modernu dzīvesveidu pie dabas. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par šiem unikālajiem īpašumiem un sāktu ceļu uz savu sapņu mājokli pie jūras!

Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu

Privātums ir svarīgs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāko pieredzi mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī papildu sīkdatnes, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne un uzlabotu mūsu pakalpojumus.