Starlex Lielisks investīciju objekts Siguldā

Lielisks investīciju objekts Siguldā


1184 m2

1849 m2

Specprojekts
650 000 EUR
Krišjāņa Voldemāra 3A, Sigulda, Siguldas nov.
Andris Pluģis
+371 24500826
andris@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Lielisks investīciju objekts – pārdod namīpašumu izcilā atrašanās vietā - Siguldas vēsturiskajā centrā, blakus Jāņa tirgum un Zaļai villai. Ļoti ērta atrašanās vieta, blakus sabiedriskais transports - dzelzceļa stacija un autoosta. Īpašums jau pelna un tam ir lieliskas turpmākās attīstīšanas iespējas.

Sigulda ir vieta, kur pastāvīgi notiek īpašumu vērtības pieaugums un pieprasījums pēc īpašumiem pārsniedz piedāvājumu.

Pārdodamais īpašums sastāv no 4 stāvu ēkas ar kopējo platību 1184 kvm un zemes gabala 1849 kvm. Īpašuma atjaunošanas gads-2018/2019. Visas komunikācijas nomainītas jaunas īpašuma atjaunošanas laikā. Konstruktīvie elementi: Dzelzsbetons/betons - pamati un pārsegumi, Ārsienas - ķieģeļu mūris. Dotajā brīdī īpašums ir daļēji iznomāts dažādiem nomniekiem un ir iespējas iznomāt arī pārējo īpašuma daļu. Šobrīd ir iznomāti ēkas 1-3.stāvs, ēkas 4.stāvs vēl gaida attīstības virzienu, kas lieliski piemērots apartamentu vai biroju izbūvei ar panorāmas skatu pāri Siguldai uz visām debespusēm, kā arī lielām terasēm.

Ēkai kopumā ir 3 ieejas, ēkas abos galos ir kāpņutelpas, kas ved uz visiem stāviem, savukārt pirmajam stāvam ir vēl atsevišķa ieeja vienā no ēkas galiem.

Ēkai ir gāzes apkure un pilsētas komunikācijas, ēka ir aprīkota ar dūmu detektoriem un apsardzes sistēmu, kā arī jauna ventilācijas sistēma. Ēkai ir dzelzbetona konstrukcijas ar augstiem griestiem (3.7-4m) un iekšējais plānojums ir viegli pielāgojams. Ēka ir atjaunota, saglabājot laikmeta industriālo arhitektūru un to papildinot ar skandināvu interjera elementiem.

Ēka šobrīd tiek izmantota un pelna, tajā ir iznomātas komerctelpas 1.-3.stāvā, 4.stāvā nepieciešams veikt plānošanas un remontdarbus. Ēkas daļa vai visa ēka ir arī viegli pielāgojama dzīvojamai funkcijai, to pārplānojot par dzīvokļiem.

Īpašumā atrodas autostāvvietas, ar iespēju nākotnē vēl izbūvēt papildus vietas.

Attīstības iespējas: a) Jaunas 3 stāvu ēkas būvniecība uz ielai pieguļošā zemes gabala (šī iespēja ir paredzēta jaunajā pilsētas attīstības plānā) ar ~350-400m2 apbūves laukumu, iespēja uzbūvēt jaunu ~1000 m2 ēku, b) 4. stāva paplašināšana esošajai ēkai uz terases rēķina, papildus izbūvējot vēl ~160m2 platību.

Īpašumam ir aktuāls nekustamā īpašuma vērtētāju veikts tirgus vērtības novērtējums, piedāvātā pārdošanas cena atbilst īpašuma tirgus vērtībai.

Ir iespējams iegadāties arī vēl divus blakus esošus īpašumus, kā arī iespējama sadarbība vai kopīga tālāka īpašumu attīstīšana.

Vairāk informācijas pa tālruni vai pie īpašuma apskates.

Tel-24500826-Andris

  • Gāzes apkure
  • Internets
  • Mēbelēts
  • Slēdzama kāpņu telpa
  • Elektrības pieslēgums
  • Ūdens pieslēgumsPlānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu