Starlex


83000 m2


grants
470 000 EUR - 5,7 EUR/m2
Doles-Ķekavas īpašums , Ķekava, Ķekavas nov.
Ernests Markovskis
+371 29904259
ernests.markovskis@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Piedāvājam iegādāties nekustamo īpašumu - zemes vienību 8.3 hektāru platībā Ķekavā, izcili izvietotu blakus A5 un A7 šosejai. Šīs zemes vienības ietilpst jauktās ražošanas un darījumu apbūves teritorijā, piedāvājot plašas iespējas dažādiem uzņēmējdarbības projektiem.

Attālums līdz Rīgai ir tikai 20 kilometri, kas nodrošina ērtu piekļuvi galvaspilsētai un tās infrastruktūrai. Šī atrašanās vieta rada lieliskas perspektīvas gan uzņēmējiem, kas vēlas attīstīt ražošanas darbību, gan tiem, kuri vēlas izveidot darījumu centru vai citu komerciālu īpašumu.

Zemes vienību raksturo plaša un funkcionāla platība, kas ļauj īstenot dažādus projekta scenārijus. Ir lielisks potenciāls izveidot modernu un efektīvu uzņēmējdarbības vidi, ņemot vērā pieejamos resursus un infrastruktūras tuvumu.

Neapšaubāmi, šī piedāvājuma centrālā vērtība ir ne tikai zemes platība, bet arī tās stratēģiskā atrašanās vieta, nodrošinot augstu pieejamību un redzamību no galvenajiem ceļiem. Cena 470,000.00 EUR atspoguļo ne tikai šī īpašuma potenciālu, bet arī reģiona pieaugošo nozīmi un attīstības prognozes.

Ja Jūs esat ieinteresēts šajā piedāvājumā vai vēlaties saņemt papildu informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums. Šī ir lieliska iespēja iegādāties zemi ar izcilu potenciālu un nodrošināt veiksmīgu nākotnes uzņēmējdarbības attīstību Ķekavas novadā.

Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu