Starlex


1500 m2

18 telpas

2 stāvi

4000 m2
3 900 000 EUR
Dreiliņu 22, Priedaine, Jūrmala
Ilze Zīlniece
+371 27788089
ilze@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Šis ekskluzīvais īpašums ar 4000kvm teritoriju piedāvā augstvērtīgu un izsmalcinātu dzīvesveidu, savienojot dabu un luksusa dzīvesveidu. Izkliedēts priežu mežs, Lielupes krastmala un gleznaina bērzu aleja veido šī īpašuma noslēpumaino un mierpilno vidi.

Villa, kas rūpīgi projektēta, ir kā mākslas darbs, kurā katra detaļa ir pārdomāta. Augstvērtīgi materiāli, piemēram, tīkkoks un mahagoni, un dabīgais akmens, veido ārējo un iekšējo apdares luksusa sajūtu. Masīvkoka kāpnes, mākslinieka darinātas logu vitrāžas un greznas griestu lampas ievieš īpašumā autentisku un ekskluzīvu atmosfēru.

Dzīvojamā māja ar 1500 kvadrātmetru platību piedāvā plašu un arī viesiem iecienītu atpūtas zonu ar kamīnzāli, kurā paveras aizraujošs skats uz upi un mežu. Plānojums ir ļoti pārdomāts, nodalot dzīvojamās un atpūtas zonas, piedāvājot pilnīgu komfortu un eleganci.

Mājā ir 11 istabas pirmajā stāvā, tai skaitā kabinets un trenažieru zāle, nodrošina daudzveidīgas iespējas, savukārt 2. stāvā 4 guļamistabas ar lielām garderobēm un atsevišķām vannasistabām piedāvā intīmu un ērtu dzīvošanu.

Plašais pagrabstāvs ir apdzīvojams un funkcionalizēts, ietverot veļas istabu, istabu mājkalpotājai, produktu glabātuvi un vairākas lielas istabas.


Šī īpašuma plašums ne tikai nodrošina mieru un klusumu, bet arī piedāvā iespēju turpmākai attīstībai, padarot to par dzīvesvietu, kurā varēsiet baudīt gan dabas klusumu, gan augstvērtīgu dzīvesveidu.

Rīgas centrs 25 km, Lidosta "Rīga" 15 km, Dzintaru koncertzāle 8 km. Aicinām uz apskati.

  • Centrālā apkure
  • Ir kamīns
  • Apsargs un kameras
  • Internets
  • Kondicionieris
  • Signalizācija
  • Mēbelēts

Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu

Privātums ir svarīgs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāko pieredzi mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī papildu sīkdatnes, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne un uzlabotu mūsu pakalpojumus.