Starlex


296 m2

687 m2

pirmskara
120 000 EUR
Brīvības 126, Centrs, Rīga
Ernests Markovskis
+371 29904259
ernests.markovskis@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Pārdod dzīvokļu māju Rīgas centrā ar kopējo platību - 296 kv.m. Šī īpašuma galvenā priekšrocība ir tā izcilā atrašanās vieta Brīvības ielā, piedāvājot iespēju dzīvot Rīgas sirdī. Šeit ir viss nepieciešamais, lai izveidotu savu dzīvesvietu vai ieguldītu īpašumā.


Ēkā ir 5 telpas, kas nodrošina plašas iespējas katrai ģimenei vai ieguldītājam. Dzīvokļu sadalījums ietver 3 dzīvokļus ar platībām 51,73 m2, 34,19 m2 un 85,98 m2, kā arī 2 neapdzīvojamas telpas ar kopplatību 24,4 m2 un 100,21 m2. Tas ļauj pielāgot ēku atbilstoši individuālajām vajadzībām vai veidot daudzpusīgu ieguldījumu.


Šī māja ir arī biznesa iespēju avots ar diviem nomniekiem - pārtikas veikalu 1. stāvā un reklāmu uz ēkas, kas nodrošina pastāvīgu ienākumu plūsmu. Ņemot vērā lielo zemes platību - 687 m2, piedāvājas iespēja paplašināt esošo ēku vai veidot jaunu projektu.


Tomēr ir jāņem vērā, ka ēkas tehniskais stāvoklis prasa kapitālu remontu. Tas dod jaunajam īpašniekam iespēju pielāgot īpašumu saviem standartiem un vēlmēm, piedāvājot iespēju izcelties ar unikālu un mūsdienīgu dzīvesvietu Rīgas centrā.


Ēkas izcilā atrašanās vieta nodrošina vieglu piekļuvi labi attīstītai infrastruktūrai ar lielu satiksmes plūsmu. Brīvības iela ir viena no centrālajām ielām Rīgā, kas ved no vecpilsētas līdz pilsētas robežai, piedāvājot dzīvesvietu arī tiem, kuri vēlas izjust Rīgas pulso un dzīvot ērtā tuvumā pie galvenajām pilsētas iezīmēm.


Turklāt zeme ir nomāta ilgtermiņā no VNĪ (Valsts nekustamie īpašumi), ar iespēju izpirkt to nākotnē, kas nodrošina stabilitāti un ilgtermiņa perspektīvu.


Pārdošanas cena ir pieejama - tikai 120,000 EUR. Šis piedāvājums ir lieliska iespēja iegūt dzīvokļu māju Rīgas centrā ar plašām iespējām un potenciālu. Neļaujiet šai iespējai izslīdēt garām un sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk vai vienotu apskates laiku!

Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu

Privātums ir svarīgs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāko pieredzi mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī papildu sīkdatnes, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne un uzlabotu mūsu pakalpojumus.