Starlex Divu stāvu dzīvoklis Teikā

Divu stāvu dzīvoklis Teikā


112.2 m2

4 telpas

4 / 5 stāvs
170,000 157 000 EUR
Brīvības gatve 342, Teika, Rīga
Aiga Hercoga
+371 26380061
aiga@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Tiek pārdots elegants un plašs divu stāvu dzīvoklis Teikā, kurš ir izvietots ēkas 4.stāvā ar izbūvētām iekšējām koka kāpnēm uz 5.stāvu (mansarda stāvu).

Dzīvokļa pirmā stāva zonā ir izvietota plaša virtuve, 1 guļamistaba, vannas istaba (ar vannu un džakuzi funkciju) un nelielu balkonu ar skatu uz Brīvības gatvi. Savukārt, 5.stāvā ir izvietotas 2 guļamistabas ar vannas istabu (ar dušas kabīni). Vienai no guļamistabām blakus ir izbūvēta garderobes istaba. 

Dzīvokļa otrā stāva zonā interjera apdares materiālos dominē austrumu kultūras elementi, bambusa koka grīdas, pirmā stāva zonā - grīdas segums ir lamināts. Durvis no priedes masīvkoka. Griestu augstums - 3 m un 2,10 m. 

Dzīvokļa kapitālā remonta ietvaros, tika nomainīta elektroinstalācija, stāvvads, kā arī izlīdzinātas sienas, griesti un grīdas. 

Dzīvoklis ir gatavs dzīvošanai. Pārdošanas cenā ietilpst fotoattēlos redzamās mēbeles un sadzīves tehnika.

Dzīvoklim ir centrālās apkures sistēmas pieslēgums un siltumenerģijas rēķinos tiek ņemta par pamatu tikai dzīvokļa pirmā stāva zonas platība. Otrā stāva zona tiek apsildīta ar elektriskajiem radiatoriem. Abās vannas istabās grīdas ir apsildāmas. Dzīvoklī ir uzstādīta domofona iekārta, lai attālināti varētu atvērt ēkas fasādes ieejas durvis.

Tuvumā atrodas visa ērtai dzīvei nepieciešamā infrastruktūra - skolas, bērnudārzi, pārtikas veikali, medicīnas iestādes, sporta centri, iepirkšanās centrs “Akropole Alfa”, sabiedriskais transports, Biķernieku mežs pastaigām un sporta aktivitātēm. Rīgas pilsētas centrs aptuveni 15 minūšu attālumā, braucot ar automašīnu vai sabiedrisko transportu.

Zvaniet un vienosimies par dzīvokļa apskati!
  • Centrālā apkure
  • Internets
  • Mēbelēts
  • Slēdzama kāpņu telpaPlānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu