Starlex Šarmants dzīvoklis greznā renovētā mājā pie Vērmanes dārza

Šarmants dzīvoklis greznā renovētā mājā pie Vērmanes dārza


87.8 m2

3 telpas

2 / 5 stāvs

renovēta
219 500 EUR
Alfrēda Kalniņa 6, Centrs, Rīga
Maija Kurača
+371 29995599
maija@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Pārdod 3-istabu dzīvokli luksusa klases mājā, kas atrodas soļa attālumā no Vērmanes dārza.

Šī dzīvokļa unikāla priekšrocība ir tā atrašanās vieta rūpīgi renovētā mājā, kur nebūs jādomā par remontiem vēl daudzus gadus uz priekšu.

Plānojums: plaša ieejas halle, vannas istaba, plaša viesistaba ar grezno kamīnu, apvienota ar virtuvi, master guļamistaba ar savu vannas istabu, otra guļamistaba. Siltās grīdas vannasistabās. Griestu augstums - 3.10m. Zeme ir īpašumā.

Premium klases Jugenstīla māja, kas sava skaistuma un arhitektūras dēļ ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, ir pilnībā rekonstruēta, ieskaitot visas jaunas komunikācijas. Ekonomiski rēķini, pateicoties mājas augstajai energoefektivitātei. Centrālā apkure ar individuālo skaitītāju dzīvoklī nozīmē to, ka jūs maksājat tikai par patērētiem kWh. Ēkā ir 2 lifti, mājīgs vestibils, iespēja īrēt vai iegādāties autostāvvietu pašā ēkā. Videonovērošana, slēgta kāpņu telpa, namrunis.

Atrašanās vieta:

- 100m līdz Vērmanes dārzam, 300m līdz Vecrīgai, 200 metri līdz sabiedriskā transporta pieturām, Origo un Stockmann. Absolūti klusa Kalniņa iela ar vienvirziena satiksmi.

 "Art de vivre" cienītāji, šis dzīvoklis ir domāts jums. Aicinam uz apskati latviešu, angļu, krievu un franču valodās, sadarbojamies ar visām Latvijas bankām izdevīgākiem kredīta nosacījumiem.

  • Centrālā apkure
  • Autonoma apkure
  • Ir kamīns
  • Internets
  • Mēbelēts
  • Slēdzama kāpņu telpa

Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu