Starlex Dzīvoklis vēstniecību rajonā pie Kronvalda parka

Dzīvoklis vēstniecību rajonā pie Kronvalda parka


103 m2

3 telpas

1 / 5 stāvs

pirmskara
335 000 EUR
Kalpaka bulvāris 7, Centrs, Rīga
Ernests Markovskis
+371 29904259
ernests.markovskis@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Labas gaumes un komforta cienītājiem, piedāvājam iegādāties vērtīgu īpašumu Rīgā – dzīvokli renovētā jūgendstila namā, prestižajā vēstniecību rajonā – “Kalpaka Residence”.

Ēku Kalpaka bulvārī 7 projektējis leģendārais latviešu arhitekts J.F.Baumanis. Tā ir vidējā no trīs ēku grupas un to veido divas daļas, — vēsturiskā jūgendstila ēka, kas būvēta laikā no 1874. līdz 1879. gadam, bet restaurēta 21. gadsimta sākumā, kā arī jauna, moderna ēka, kuras būvniecība pabeigta 2004. gadā.

Rekonstrukcijas procesā saglabātas un restaurētas oriģinālās ēkas būvdetaļas un mākslinieciskie apdares elementi – kamīni, krāsnis, krāšņie griestu dekori, interjera objekti un autentisks kāpņu telpas krāsojums.

Dzīvokļa novietojums apvieno Rīgas centra izcilo infrastruktūru, atpūtas un izklaides iespējas ar vēstniecību rajona mierpilno dzīves ritējumu. Pāris minūšu pastaigas attālumā, atrodas prestižas biroju ēkas un biznesa centri, veikali, bagātīgs kafejnīcu un restorānu klāsts, kā arī labākās pilsētas izglītības iestādes un viens no krāšņākajiem parkiem. Blakus atrodas vairākas sabiedriskā transporta pieturvietas.

Ēkas fasādes pusi rotā apzaļumots, labiekārtots mājas iekšpagalms, ko ieskauj amatnieku darināts, kalts žogs. Ēkai ir divas ieejas – no Kalpaka bulvāra un Rēriha ielas puses, iedzīvotāju ērtībām izbūvēts lifts, bet drošībai – diennakts videonovērošana un slēgta kāpņu telpa.

Ēka Kalpaka bulvārī apvieno vēsturiskās arhitektūras šarmu ar modernās dzīves komfortu.

Dzīvokļu interjers ieturēts askētiski modernā minimālisma stilā, dominējot baltiem un pelēkiem toņiem. Telpas visos dzīvokļos ir plašas un gaišas, caur lielajiem logiem tos piepilda dienas gaisma. Apartamentu plānojums ir pārdomāts, lai visam pietiktu vieta, nodrošinot ērtu ikdienas dzīvi. Dzīvokļos iebūvētas virtuves ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku.

  • Centrālā apkure
  • Apsargs un kameras
  • Internets
  • Signalizācija
  • Slēdzama kāpņu telpaPlānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu