Starlex


314 m2

7 telpas

2 stāvi

796 m2
385 000 EUR
Raicenes iela 22, Dārzciems, Rīga
Adrians Briedis
+371 26849098
adrians@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Pārdošanā lielisks divu māju īpašums, kas atrodas uz klusas privātmāju ieskautas ielas Dārzciemā. Abas mājas ir pilnībā renovētas, kuras vienu no otras norobežo garāža ar nojumi – vieta divām mašīnām. Kvalitatīva un augstvērtīgiem materiāliem veikta iekšējā apdare, iebūvētas virtuves, sanmezgli un jauna sadzīves tehnika. Divstāvu mājas platība: 207m2. Savukārt vienstāva mājas platība: 107m2.

Mājas ir aprīkotas ar automātiskiem bezvadu gāzes apkures katliem. Uz jumta ir uzstādīti saules paneļi, kas ļaus ietaupīt uz elektrības rēķiniem. Pakešu logi, automātiskie vārti, atsevišķi domofoni ar video un foto fiksāciju, pirts, džakuzi. Viss labai un augsvērtīgai dzīvei Rīgas apkaimē.

Pagalmā atrodas iestiklota terase, zem kuras ir ierīkots baseins. Terases sienas ir atveramas, kas atkarībā no laikapstākļiem ļaus izvēlēties vēlamo temperatūru. Bruģēts laukums pie mājas radīs papildus parkinga vietas. Vienstāvu māju var izīrēt vai izmantot kā atsevišķu viesu māju. Zvani un vienosimies par apskati visiem ērtākajā laikā.


  • Gāzes apkure
  • Autonoma apkure
  • Internets
  • Garāža

Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu