Starlex Ekskluzīva māja Jūrmalā

Ekskluzīva māja Jūrmalā


440 m2

7 telpas

2 stāvi

2000 m2
5 000 EUR/mēn - 11,4 EUR/m2
Konkordijas 61, Majori, Jūrmala
Uģis Lancmanis
+371 22555666
ugis@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Jūrmalas klusajā centrā Latvijā, Konkordijas ielā tiek izīrēta izcila energoefektīva divstāvu dzīvojamā ēka Jūrmalas stilā 440 metru platībā. Līdz jūrai - 12 minūtes ar kājām, līdz upei - 5 minūtes, līdz Dzintaru koncertzālei un centrālajai Jomas ielai - 10 minūtes, līdz lidostai 15 minūtes ar automašīnu.

Māja tikko renovēta, izmantoti labākie materiāli. Ir visas mēbeles. Pirmajā stāvā ir liela viesistaba ar kamīnu, kas apvienota ar virtuvi, ēdamistaba un ziemas dārzs, kā arī viesu guļamistaba, SPA, 2 vannas istabas, veļas telpa ar veļas mašīnu un žāvētāju, boileris. istaba un garāža 2 automašīnām.

Otrajā stāvā atrodas 2 bērnu guļamistabas, galvenā guļamistaba ar lielu garderobi un vannas istabu, kabinets-bibliotēka 2 darba vietām un vēl viena vannas istaba. Gandrīz visi 40 mājas logi ir vērsti uz dienvidiem. māja vienmēr ir gaiša un silta. Ir 2 plašas terases, kas savieno māju ar dārzu. Ierīkota ārējā videonovērošana, mājas iekšienē viss perimetrs slēgts ar kustību sensoriem un uguns sensoriem. Visas sistēmas mājās tiek vadītas no telefona. Māja ir apdrošināta.

Galvenā apkures un karstā ūdens apgādes sistēma ir gaiss-ūdens siltumsūknis, kas var būtiski samazināt komunālos izdevumus. Pārējās komunikācijas mājā ir centrālās. Temperatūra telpās tiek regulēta ar automātiskiem sensoriem, visas grīdas ir apsildāmas. Rezerves apkures un karstā ūdens sistēma - gāze. Kamīnam un vannai ir 4 kubikmetri sausas bērza malkas, pietiek vairāk nekā vienai ziemai.

Mājā ir lielisks Indonēzijas stila SPA, ar straumes baseinu, labu skaņas sistēmu un fantastisku malkas pirti. Vasarā SPA var apvienot ar ielu, atverot milzīgas 16 metrus garas vitrīnas.

Māja atrodas uz 2000 kvm. liela zemes gabala, kur aug zāle, neliela augļu birzs un milzīgs divsimtgadīgs ozols, kas ietīts mūžzaļās efejas lapās. Laukuma apūdeņošana ir automātiska, ūdens apūdeņošanai no mūsu pašu akas, kas arī krietni samazina izmaksas.

No patīkamajiem sīkumiem - liels batuts, zāles pļāvējs, akustiskā sistēma ar pastiprinātāju, gāzes un malkas grili, trauku mazgājamā mašīna, dubultais ledusskapis, iebūvētas ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas, putekļu sūcējs -rokturis, Himalaju sāls gaismekļi un žadeīta pirts. Mājas cenā iekļauta iknedēļas kvalitatīva uzkopšana.

Tikko veikta fasādes renovācija. Māju plānots īrēt ilgtermiņā, bez papildus komisijas maksas topošajam īrniekam.

Sīkākam aprakstam lūdzu zvanīt.


 • Centrālā apkure
 • Gāzes apkure
 • Malkas apkure
 • Autonoma apkure
 • Ir kamīns
 • Apsargs un kameras
 • Internets
 • Garāža
 • Kondicionieris
 • Signalizācija
 • MēbelētsPlānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu