Starlex


7837.7 m2

6428 m2

Ķieģeļu māja
2 600 000 EUR
Rīgas iela 39, Bauska, Bauskas nov.
Adrians Briedis
+371 26849098
adrians@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Vēsturiskajā Bauskas centrā pārdošanā alus darītavas deviņas ēkas uz 6428m2 lielas zemes īpašuma, Mēmeles upītes pašā krastā. Vēl viens atsevišķs zemes gabals netālu pie rātslaukuma – 1140m2, sastādot kopējo zemes platību 7568m2. Iekšējā ēku kopējā platība sastāda – 7837.7m2. Alus darītavas ziedu laiki tika piedzīvoti, sākot ar 1873. gadu, kad to tad nopirka Teodors Lodings. Šobrīd produkcija ir apstādināta, bet darītava ir pilnībā nokomplektēta un sagatavota alus vai citu dzērienu ražošanai. Cenā iekļautas visas darītavas iekārtas.

Īpašumam ir pievilktas visas nepieciešamās pilsētas komunikācijas: 200 kW elektrība ražošanas prasībām, kanalizācija un telekomunikāciju tīkls. Uz teritorijas atrodas sava dziļurbuma aka. Ir iespēja pieslēgt gāzi. 2005.gadā tika veikts pirmās kārtas rekonstrukcijas projekts, kas paredzēja kapitālā remonta un rekonstrukcijas veikšanu ražošanai paredzētajās ēkās. Arī atsevišķu ēku celtniecību no jauna. Vienlaicīgi no jauna tika izveidoti visi inženiertehniskie tikli un komunikācijas.

Pašreizējā ražošanas jauda mēnesī – 100/110 tonnas, ieguldot salīdzinoši nelielas investīcijas iespējams saražot 230/250 tonnas vai pat vairāk nekā 500 tonnas mēnesī. Pilsētas transformātors atrodas tikai viena metra attalumā no ēkām. Pilsētas plāna zonējums pieļauj šim īpašumam plaša spektra izmantošanu: no ražošanas līdz daudzfunkcionāla biznesa komercobjektam un pat ir iespējams attīstīt kā daudzīvokļu mājas, viesnīcu u.c. Īpašumam ir daudzfunkcionāls pielietojums, kā arī ir izstrādāti vairāki biznesa plāni, piemēram, alus SPA ar viesnīcu.

Īpašums ar savu vēsturi, auru un atmosfēru. Ir nepieciešams cilvēks, kurš var ķerties pie īpašuma attīstīšanas ne tikai no biznesa modeļa puses, bet pat vairāk no tā attīstīšanas radošās puses. Zvani, ja nepieciešams vairāk informācijas vai esi gatavs norunāt tikšanos Mēmeles gleznainajā krastā!

  • Apsargs un kameras
  • Internets
  • Signalizācija
  • Slēdzama kāpņu telpa
  • Industriālais elektrības pieslēgums
  • Elektrības pieslēgums
  • Ūdens pieslēgumsPlānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu