Starlex Jersikas 21-10

Jersikas 21-10


54.4 m2

3 telpas

1 / 4 stāvs

renovēta
85 000 EUR
Jersikas 21, Krasta masīvs, Rīga
Aiga Hercoga
+371 26380061
aiga@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Iegādei tiek piedāvāts 3 istabu dzīvoklis (2 atsevišķas guļamistabas un virtuves zona apvienota ar dzīvojamo istabu) divu ēku kompleksā, kas atrodas vienā no Krasta rajona pērlēm Jersikas ielā.

Dzīvoklis tiek piedāvāti ar apdari neiekļaujot santehniku, virtuvi un individuālās dizainiskās lietas. Dzīvokļa ārdurvis nomainītas uz ugunsdrošām. Dažos dzīvokļos ir atstāta vēsturiskā krāsns, kura darbojas. Dzīvokļos grīdas ir siltinātas ar akmens vati un pārklātas ar dubultām grīdas ģipškartona plāksnēm.

Projekts sastāv no 2 kultūrvēsturiskiem namiem ar slēgtu un labiekārotu iekšpagalmu autostāvvietām (autostāvvieta bez papildus samaksas) un atpūtas zonu, kas tiks iekārtota kompleksa pagalmā.

Ēkām ir videonovērošana un slēdzami vārti.

Ēku apsaimnieko īpašuma attīstītājs. Apsaimniekošanas maksa 0.65 EUR/m2 + PVN.

Dzīvoklis reģistrēts kā dzīvokļa īpasums, zemes domājamās daļas ir īpašumā. Ņemot vērā ka ēkām ir kultūrvēsturiskā nama statuss ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis.

Ir iespēja iegādāties arī mantu novietni.

Blakus ēkām, vien pāris minūšu attālumā, ir sabiedriskais transports. Tuvākais tirdzniecības centrs “Mols” 650m jeb 8 minūšu gājiena attālumā.

Papildus informācijai par citiem ēkā piejamiem dzīvokļiem, to plānojumiem un cenām, lūgums zvanīt vai rakstīt.

Pārdošanā ēkā ir pieejami vēl citi dažādu izmēru un cenu dzīvokļi, kurus iespējams redzēt piesakoties uz apskati.  • Gāzes apkure
  • Internets
  • Slēdzama kāpņu telpa

Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu