Starlex Māja pie ezera

Māja pie ezera


304 m2

0 telpas

2 stāvi

170000 m2
349 000 EUR
Dača , Lendžu pag., Rēzekne
Ernests Vaivods
+371 29411922
ernests@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Sapņu īpašums laukos pie ezera ar 1, 5km krasta līniju uz 4 pussalām.

Īpašums atrodas 10km no Rēzeknes, 125m virs jūras līmeņa, Viraudas ezera DA krastā (saule riet tieši pāri ezeram) ar platību 17ha, kuros ietilpst 4 pussalas ar kopējo krasta līniju 1, 5km. Katra no pussalām ir unikāla ar reljefu un izmēru. Īpašums ir pēdējā māja uz piebraucamā ceļa, kā arī priekšpēdējā māja ietilpst īpašumā, līdz ar ko kaimiņi netraucēs.

Galvenā apbūve atrodas starp 1. un 2.pussalu 3ha plašā iekoptā teritorijā no kuras paveras skats uz ezeru un pussalu reljefu (2 pakalniem).

1.dzīvojamā māja 70m2 ar virtuves/dzīvojamo zonu, guļamistabu, priekštelpu un vannas istabu. Ir iespējams 2.stāvu 40m2 izbūvēt pēc saviem ieskatiem.

2.dzīvojamā māja 120m2 ar skaistu un plašu dzīvojamo zonu kuras centrā ir milzu kamīns mūrēts no laukakmeņiem, kā arī virtuves zona un vannas istaba. Otrajā stāvā guļamistabas. Uz otro stāvu var nokļūt arī pa tiltiņu no pagalma, pateicoties reljefam.

3. Pirts māja 74m2 atrodas vien 5 metrus no ezera. Būvēta no pamatīgiem guļbaļķiem un tikai dabīgiem materiāliem pēc sentēvu metodēm. Pirmajā stāvā atrodas plaša pērtuve ar pamatīgu krāsni, atpūtas telpa un vannas istaba. Otrajā stāvā guļamistaba. Pirts priekšpusē ir 18m2 terase ar skatu uz ezeru.

4. Blakus lielajai dzīvojamajai mājai atrodas 19.gs. pagrabs zem zemes kurš visu gadu uztur nepieciešamo temperatūru. Ķieģeļu velves griesti, laukakmens sienas un pamatīgas, smagas koka durvis.

5. Saimniecības ēka/šķūnis ir kopija iepriekšējam lai saglabātu kopējo ansambli un ieturētu kopēju stilu. Ir vieta gan malkai, gan tehnikai, kā arī 2. stāvs materiāliem u. c.

Īpašumam ir savs dziļurbums, ierīkota kanalizācija un trīs fāžu elektrība.

Blakus īpašumam ar vislielāko kopējo robežu atrodas 50ha valsts mežs ar pasakainu floru un faunu. Bieži gadās redzēt pa kādam meža dzīvniekam, kā arī ogu un sēņu netrūkst. Viraudas ezers ir bagāts zivīm un to populācija tiek uzraudzīta un papildināta regulāri.

Apakšā pie kontaktiem ir links uz video, kur īpašumu var redzēt no putna lidojuma.

Vairāk informācijai lūdzu zvanīt lai varam vienoties par apskates laiku. Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju.
Plānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu