Starlex


1794 m2

Elektrība, Gāzes pievads

asfalts
99 500 EUR - 55,5 EUR/m2
Divupes iela , Berģi, Rīga
Adrians Briedis
+371 26849098
adrians@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Berģu skati atrodas Juglas upes krastā pie pašas Rīgas robežas. Unikāls ciematu komplekss Berģu Skati – harmonisks komforta, lokācijas un dzivesstila apvienojums un elegantais ārpilsētas valdzinājums. Brokastot ar skatu uz ezeru un upi un sākt dienu ar pastaigu pa priežu mežu. Strādāt plašā terasē, kur viegli iepūš liega brīze. Dzīve krastā ar burvīgu ainavu pār mājas slieksni un bagātīgi piesātinātu pilnas dzīves atmosfēru. Ciemata vērtības – ģimenes tradīcijas, komforts un dzīves harmonija. Lieliska iespēja iegādāties nekustamo īpašumu pie dabas ezera un upes krastā ar iespēju dažu minūšu laikā nokļūt Rīgā, tai skaitā arī ar ūdens transports.

Pie katra zemes gabala ir pievilktas centralizētās komunikācijas ar individuāliem izvadiem līdz katram zemes gabalam, proti, gaze, elektrība. Ceļš būs asfaltēts un apgaismots. Piedāvājam pilnu pakalpojumu spektru no zemes gabala iegādes līdz pat pilnībā mēbelētai mājai, iegādājoties zemi, dāvanā saņemsiet mājas projektu no mūsu kataloga.

Ciemata pārvaldīšanas maksa ir 10 EUR/mēnesī. Pārvaldīšanas maksā ir ietverta ciemata barjeru uzturēšana un videonovērošanas apkalpošana. Iepējams izīrēt laivas stāvvietu savai motorlaivai vai jahtai. Rīgas Centrs tikai 15.5 km attālumā. Blakus ciematam 2020.gadā uzbūvēta pilnīgi jauna skola – Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola. Šobrīd tā ir viena no vismodernākajām skolām Latvijā, kas uzstāda jaunus izglītības kvalitātes standartus un tā atrodas tikai 1 km no Berģu Skatiem.

Zvani pēc sīkākas informācijas vai brauc apskatīt vietu, lai nolūkotu sav jauno mājvietu jau tagad, kamēr vēl piedāvājums nav izpārdots.

  • Elektrības pieslēgumsPlānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu