Starlex Fantastisks īpašums Garkalnē

Fantastisks īpašums Garkalnē


350 m2

4 telpas

2 stāvi

12539 m2
850 000 EUR
Zvana 1, Garkalne, Garkalnes nov.
Uģis Lancmanis
+371 22555666
ugis@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Viesmīlīgā Garkalne visbiežāk saistās ar privātmāju apbūvi, bagātu pašvaldību un skaistu vietu dabas tuvumā, bet pavisam netālu no Rīgas – tikai 20min. Tieši šeit pārdošanā ir brīnišķīga divstāvu māja ar lielisku un plašu teritoriju, iekoptu zlāju, bruģētu celiņu, pirtiņu un kublu, šūpolēm, nojumi trijām mašīnām, āra baseins un smiltis, uz kurām var rīkot volejbola, futbola vai badminton mačus vai visu citu, ko vien sirds kāro. Lielāko daļu teritorijas aizņem jauku koku meži, kas padarīs dzīvošanas sajūtu tādu, it kā visu laiku atrodies pie dabas.


Mājas plānojums:

Pirmais stāvs: plaša dzīvojamā istaba ar kamīnu, virtuve ar visu nepieciešamo labia un skanīgai dzīves baudīšanai, viesu vannas istaba, saimniecības telpas un divas terases laiskai atpūtai.

Otrais stāvs: koridors, no kura var nokļūt uz diviem balkoniem, 3 izolētas guļamistabas, vienai no tām ir atsevišķa vannas istaba un garderobe, cita var kalpot kā kabinets un vēl viena vannas istaba.


Gāzes apkure, sava spice un kanalizācija. Viss komplekts ērtākai dzīvošanai pie pašas dabas.


Tuvumā pieejama sabiedriskā transporta pieturvieta. Mežs ir iztīrīts un sakopts. Visa teritorija ir apžogota un izbrauktuve atrodas divās vietās – mājas priekšā un pie meža.


Labs potenciāls investīcijas objektam. Var sadalīt meža teritorijā esošos zemes gabalus pa 1200m2 jeb sešās vai pat astoņās, atsevišķās privātmājas apbūves daļās. Vai arī tomēr saglabāt teritoriju, kur var, neizejot no savas mājas teritorijas, ieiet savābmežiņā un veikt patīkamu ikvakara pastaigu svaigā gaisā. Toties, pie pašas mājas vārtiem jau atrodas dabas liegums “Garkalnes meži”, kur var ne tikai pastaigāties, bet arī apskatīt dažādus apskates objektus.


Dzīvot Garkalnē, tas ir atrasties dabā. Tur, kur atrodas priežu meži, Krievupe, Buļļezers un citi dabas jaukumi rokas stiepiena attālumā. Zvani pēc sīkakas informācijas vai brauc apskatīt šo lielisko īpašumu!


  • Centrālā apkure
  • Gāzes apkure
  • Ir kamīns
  • Apsargs un kameras
  • Internets
  • Kondicionieris
  • Signalizācija
  • Mēbelēts

Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu