Starlex Vireši

Vireši


m2

230000 m2
255 000 EUR
Vireši , Virešu pag., Alūksnes nov.
Kristīne Dmitrijeva
+371 24205240
kristine@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Investīciju projekts izdevīgam naudas ieguldījumam. Pārdodas gatavs bizness - strausu ferma.

Krustpunktā, kas ved uz Igauniju un dažādām Latvijas pilsētām, pašā Vidzemes sirdī, kur ir skaista novada daba un ir unikāla lauku sēta.

Strausu audzēšana kā bizness ir ļoti interesanta un perspektīva uzņēmējdarbības joma lauksaimniecībā.

Selekcijas procesā iegūtajai strausu gaļai un olām ir augsta uzturvērtība un spilgtas garšas īpašības, kas nozīmē, ka tie ir kvalitatīvs, konkurētspējīgs produkts, kas pilnībā atbilst ekostandartiem. Strausu audzēšana Latvijā, pat Baltijas valstīs, vēl ir sākotnējā līmenī, tāpēc ir visas iespējas ieņemt stabilu vietu tirgū. Strausu gaļa ir ļoti barojoša, tajā ir maz kaloriju, bet daudz olbaltumvielu. Ir iespēja attīstīt ekotūrismu.

Saimniecībā ir divas dzīvojamās mājas, kuras ir pilnībā mēbelētas un aprīkotas dzīvošanai. Tās var izīrēt. Ienākumi var būt ap 8000 eiro gadā. Lielās mājas (200m2) apkurei nepieciešamas 4 tonnas granulu gadā, bet mazajai mājai (70m2) 4 kubikmetri malkas gadā.

Ar griķiem apsēti 9 ha zemes (1 ha dod līdz 1, 5 tonnām ražas).

Teritorijā atrodas govju kūts (400m2), divas turkmēņu jurtas (katra 16m2), vistu kūts (15m2), pagrabs (20m2), strausu ferma (315m2) ar 44 strausiem.

Atrašanās vieta – 25 min. braucienā līdz Smiltenei un tuvākajam robežpunktam ar Igauniju, 40 min. līdz Alūksnei, stunda līdz Cēsīm, Siguldai, Varnai, nepilnas divas stundas līdz Rīgai un Tartu.


  • Gāzes apkure
  • Mēbelēts
  • Elektrības pieslēgums
  • Ūdens pieslēgums

Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu