Starlex


138.9 m2

3 telpas

3 / 7 stāvs

jaunais projekts
413 600 EUR
Strēlnieku iela 5, Klusais Centrs, Rīga
Adrians Briedis
+371 26849098
adrians@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Lidojošo Koku Māja ir ekskluzīvs un izcils jaunais dzīvojamais projekts, kas kā zaļā oāze ir noslēpusies aiz vēsturiskās fasādes ēkas Rīgas Vēstniecības rajonā. Dzīvokļā iegāde Tev pavers unikālu iespēju dzīvot koku aizvējā neatkarīgi no stāva, dzīvot kopā un tiešā tuvumā ar dabu. Centrālajā fasādē, mājas pagalmā, terasēs un papildu konstrukcijās, izmantojot speciālu stiprinājumu sistēmu dažādos līmeņos. Tu atradīsies starp kalnu priedēm, ciedrēm un "bonsai" kociņiem uz balkoniem un terasēm. Bonsai ir pārmaiņu simbols, tas ir īsts aktīvās enerģijas ģenerators, kas sniedz aizsardzību un iespēju pastāvīgi vērot šā dzīvā koka skaistumu uz mainīgo gadalaiku fona.

Saudzīga vēsturiskās fasādes atjaunošana un papildus divu stāvu uzcelšana ēkai Strēlnieku ielā, kas ir nozīmīgs arhitektūras piemineklis. Ēka pagalmā – jauna ēka. Balkoni, kuru platība ne mazāka par 1,80 m2, lieli logi ar skatu uz pagalmu un kokiem. Griestu augstums 2,90 m, jumta stāvos – 3,00 metri. Hoft ir zaļš dzīvesveids, cieņa pret pilsētas vēsturi apvienojumā ar mūsdienu arhitektūru.

Dzīvoklis Tevi iedvesmos un apburs. Šobrīd dzīvoklis tiek pārdots bez apdares, Tu vari pats nodoties sava dzīvokļa labiekārtošanā un radīt savu lielisko kompozīciju, ar kuru Tu ikdienu celsies jauniem dienas izaicinājumiem un baudījumiem. Zvani, ja esi gatavs pārmaiņām un jauniem dzīves apvāršņiem!

  • Centrālā apkure
  • Apsargs un kameras
  • Signalizācija
  • Slēdzama kāpņu telpa

Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu

Privātums ir svarīgs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāko pieredzi mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī papildu sīkdatnes, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne un uzlabotu mūsu pakalpojumus.