Starlex HERDER

HERDER


184.7 m2

5 telpas

17 / 21 stāvs
499 581 EUR
Raņķa dambis 34, Āgenskalns, Rīga
Ilze Zīlniece
+371 27788089
ilze@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

5-istabu dzīvoklis ar četrām guļamistabām un kopējo platību 184,7 m2 jaunajā projektā "Filozofu Rezidence". Dzīvoklī ir divi sanmezgli un divi balkoni 19,7 un 11,5 m2. Dzīvokļa dzīvojamā platība - 153,5 m2.
Nams HERDER. Pelēkā apdare.

Filozofu Rezidences projekts atrodas labiekārtotā 4200 kvadrātmetru plašā teritorijā. Projektā ir divas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas ar 21 un 20 stāviem, kuras savienotas ar pazemes stāvvietu 122 automobiļiem. Projektā ir 114 dzīvokļi ar vienu līdz četrām guļamistabām, dzīvokļu platība: no 37 m2 līdz 164 m2, ar dzīvokļu apvienošanas iespēju pat vēlākajos būvniecības posmos. Katrā dzīvoklī iekļauta 5,5-100 kvadrātmetru terase ar platumu ne mazāk kā 1,5 metri. Dzīvokļos ir lieli gaiši logi un logi līdz grīdai ar lielisku skatu. Griestu augstums 2,91 m līdz 10 stāvam, augstāk – 3,11 m, penthausa dzīvokļos – 3,20-6,75 m. Iedzīvotājiem būs pieejams arī virszemes stāvlaukums ar vietu 120 automašīnām.
  
Visi Filozofu Rezidences tehniskie un projektēšanas parametri ir augstāki nekā paredzēts Eiropas Savienības Būvniecības noteikumos. Filozofu Rezidence atbilst "Premium" klases projektu drošības un komforta prasībām. Īpaša uzmanība tiek pievērsta ēku elektrotehniskajam un termiskās lietderības stāvoklim. Divkameru stikla pakešu logi ar siltumvadītspēju 0,5, trīsslāņu sienas paneļi, vismodernākās apkures un ventilācijas sistēmas.
 
Projekta arhitektūras unikālā iezīme ir pirmā dzīvojamā stāva novietojums, kas ir veidots 14 metru augstumā virs zemes. Tikai balsta kolonnas un plašā 12 metrus augstā ieejas zāle atrodas zemes līmenī. Šāds risinājums ļauj efektīvu atpūtas zonas palielināšanu. Zemes līmenī zem jumta, kas paredzēts kā ēkas otrais stāvs, atrodas tenisa korts, basketbola un volejbola laukumi. Projekta teritorijā, kas tiek veidota kā iedzīvotāju atpūtas zona, būs mākslīgais dīķis, terases ar pingponga un novusa galdiem, atpūtas zona ar diviem bērnu rotaļu laukumiem un vieta meditatīvai atpūtai ar skatu uz Filozofu aleju un Daugavas krastiem. Kopējās hallēs ar griestu augstumu 13,5 m atradīsies milzīga bibliotēka, konsjerža postenis un vieta viesu sagaidīšanai.
 
Iedzīvotāju drošībai paredzēta diennakts apsardze, videonovērošanas kameras, domofoni, dzīvokļiem pievienotas signalizācijas sistēmas ar apsardzes firmas pulti, mikročipu ieejas kartes un automātiskie vārti ar pults vadību. Slēgta pazemes autostāvvieta, aprīkota ar dabīgo ventilāciju un sprinkleru ugunsdzēsības sistēmu. Ēkās iebūvēti "Kone" skaņu izolējoši, ātri dizaina lifti ar panorāmas skatu uz pilsētu. Ēkas ir unikālas, jo plānotas tā, lai no pilnīgi visiem dzīvokļiem būtu skats uz Rīgas centru un Vecrīgu.
 
Filozofu Rezidence atrodas Rīgā, Daugavas kreisajā krastā, Raņķa Dambī 34. Projekta atrašanās vieta: tikai 20 minūšu gājiens līdz Vecrīgai, 15 minūšu brauciens līdz lidostai un 20 minūtes līdz Baltijas krasta lielākajai kūrortpilsētai – Jūrmalai. Rīgas ilgtermiņa attīstības plāni kreisā krasta apkaimē ir atvēruši neskaitāmas iespējas biznesam un atpūtai. Visa nepieciešamā infrastruktūra atrodas tikai 10 minūšu gājiena attālumā.
  • Centrālā apkure
  • Apsargs un kameras
  • SignalizācijaPlānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu

Privātums ir svarīgs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāko pieredzi mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī papildu sīkdatnes, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne un uzlabotu mūsu pakalpojumus.