Starlex


m2

3800 m2
3 800 000 EUR
Edinburgas prospekts , Dzintari, Jūrmala
Linda Veinberga
+371 20042021
linda@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Tiek pārdots regulāras formas zemes gabals ar saskaņotu projektu (daudzdzīvokļu ēka + pazemes stāvvietas), izsniegtu būvniecības atļauju.

Atļauja derīga līdz 2025. gadam.

Mērķis: Daudzdzīvokļu dzīvojamais komplekss 30-42 dzīvokļiem ar platību no 40 līdz 60 m2 un vairāki luksusa dzīvokļi 100 m2 platībā.
Atrašanās vieta: Dzīvojamais komplekss atrodas pastaigas attālumā no baltas, tīras pludmales, dažādu virtuvju restorāniem, veikaliem, kinoteātra, SPA centra, sanatorijām, Jūrmalas Mežaparka, kurā notiek aktīva izklaide gan lieliem, gan maziem, un, protams slavenā koncertzāle Dzintari ar daudziem koncertiem un pasākumiem. 5 minūšu gājiena attālumā atrodas rosīgā Jomas  iela. Blakus starppilsētu dzelzceļa stacijai "Dzintari" un sabiedriskā transporta pietura. Ērti un ātri (15 minūtes) jūs varat nokļūt galvaspilsētā, kā arī starptautiskajā lidostā "Rīga". Lielākais tirdzniecības centrs Baltijā “Via Jurmala Outlet Village” atrodas 10 minūšu attālumā.
Apkārt kompleksam ir tīrs priežu mežs.
Objekta apraksts: Pircēji varēs izvēlēties no divām iespējām: pilnīga apdare (A un B klase) bez mēbelēm un pilnībā pabeigti mēbelēti dzīvokļi.
Ēka tiks aprīkota ar jaunākajām apkures, elektrības un kanalizācijas sistēmām, kas samazinās komunālo pakalpojumu rēķinu izmaksas. Ēkā paredzēti 3 lifti. Plānojumi izveidoti ņemot vērā globālās tendences. Rūpējoties par projekta iedzīvotāju ērtībām, ēkas pirmajā stāvā tiks izvietota telpa zīdaiņu ratiņiem. Pagalmā būs zaļa atpūtas zona, rotaļu laukums ar soliem un grila zona. Teritorijā paredzētas 30 pazemes autostāvvietas

Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu