Starlex Plašs 2 istabu dzīvoklis Vecrīgas sirdī

Plašs 2 istabu dzīvoklis Vecrīgas sirdī


47.21 m2

2 telpas

4 / 4 stāvs

pirmskara
111,000 110 000 EUR
Peldu iela 24-10, Vecrīga, Rīga
Linda Veinberga
+371 20042021
linda@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Salthouse Residence - dzīvokļi pašā Vecrīgas sirdī!

Piedāvājam iespēju iegādāties dzīvokļus pašā Vecrīgas sirdī - 100m no Daugavas. Lieliska infrastruktūra - blakus t/c Galerija Centrs, Vecrīgas slavenie vēstures un kultūras objekti, restorāni, kafejnīcas, klubi, sabiedriskais transports - viss dažu soļu attālumā. 

Projektā ir pieejami dažādi dzīvokļu tipi - ar jaunu remontu, ar kosmētisko/daļēju remontu un arī bez remonta, ļaujot Jums izvēlēties vai vēlaties iegādāties dzīvokli gatavu dzīvošanai vai izīrēšanai, kas ir pilnībā mēbelēts, vai realizēt savus sapņus un izveidot dzīvoklī apdari pēc saviem ieskatiem.

Lieliska vieta kur dzīvot vai ieguldīt Jūsu nākotnē - investīciju projektā, par ļoti pieejamām cenām.

Dzīvokļu ēka šobrīd ir remontu nobeigumu fāzē - ir kvalitatīvi atjaunota fasāde ar jauniem koka logiem ar trīskāršo stikla paketi, ir ievilkta jauna elektrība ar viediem skaitītājiem, nomainīts ūdens un kanalizācija un šobrīd tiek veikts kāpņutelpas remonts. Kāpņutelpai remonts tiks pabeigts 2021.gada martā. Pateicoties atjaunotai izgaismotai fasādei, ir piešķirta 50% atlaide nekustāmā īpašuma nodoklim.

Peldu iela ir viena no retajām Vecrīgas ielām kurā var bez ierobežojumiem iebraukt ar mašīnu, un ir vienīgā iela kur var bezmaksas novietot automašīnu (darbadienās pēc plkst 19:00, brīvdienās visu diennakti), kā arī tieši blakus ēkai atrodas 24h apsargāta maksas stavvieta kur iespējams gan īstermiņā, gan ilgtermiņā īrēt savu stāvvietu.

Iegādāties dzīvokli Vecrīgā, par lieliskām cenām - tas beidzot ir iespējams! 

  • Centrālā apkure
  • Internets
  • Slēdzama kāpņu telpaPlānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu