Starlex


146.5 m2

3 telpas

1 / 7 stāvs

jaunais projekts
640 000 EUR
Kuģu iela 28, Āgenskalns, Rīga
Adrians Briedis
+371 26849098
adrians@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Delikāts stila un kvalitātes līdzsvars. River Breeze Residence ir pazīstama un atzīta ar savu neatkārtojamo izskatu un lielisko kvalitāti. Rezidences apaļā forma ļauj satvert tik daudz saules gaismas, cik vien iespējams, un gandrīz no katra dzīvokļa paveras burvīga ainava pa visu ēkas perimetru: Vecrīga, Daugava, Āgenskalna līcis un Klīversala, kuru papildina logi, kas slejas no grīdas līdz pašiem griestiem, paverot elpu aizraujošu skatu.

Pamatīga dzelzbetona monolīta celtne. Betonā iestrādātā papildus hidroizolācijas piedeva XYPEX, lai pazemes daļu konstrukcijām nodrošinātu vislabāko aizsardzību pret mitrumu. Papildus varēsi iegādāties savā īpašumā arī vietu pazemes autostāvvietā un saimniecības telpu – noliktavu.

Divstāvīgā dzīvokļa iekšējā apdare ir skaista sinerģija starp pasaules klases materiāliem un mūsdienīgu dizainu, kur kvalitāte ir tās pašā sirdī, pat vismalkākajās detaļās. 3-slāņu grīda no ozolkoka parketa. Akmens masas flīzes. Virtuves iebūvētā lete Valcucine, ar visu nepieciešamo iebūvēto tehniku – trauku mazgājamā mašīna, ledusskapis, kafijas automāts, krāsns, bāra krēsli utt. Individuālais siltuma mezgls ar pieslēgumu centrālajam siltuma tīklam. Katrai dzīvokļa istabai ir atsevišķa grīdas apkures cilpa, tādējādi visam dzīvoklim ir siltās grīdas. Dzīvoklī ir atsevišķa klimata kontrole.

Ļaujies upes plūdumam attīrīt prātu un dabas tuvumam padarīt Tavu dvēseli gaišāku! Paveries pilsētas kņadā pāri Daugavai, no sava dzīvokļa loga, baudot glāzi vīna vai tasi iecienītākās tējas, jo Tu esi tā vērts!


  • Autonoma apkure
  • Apsargs un kameras
  • Internets
  • Signalizācija
  • Mēbelēts
  • Slēdzama kāpņu telpa

Video apskats:Plānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu