Starlex Dzīvoklis Krišjāņa Valdemāra 69

Dzīvoklis Krišjāņa Valdemāra 69


26 m2

2 telpas

5 / 6 stāvs

pirmskara
47 990 EUR
Krišjāņa Valdemāra 69-48A, Centrs, Rīga
Ieva Sitenkova
+371 27730401
ieva@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Pašā Rīgas centrā atjaunots viens no iespaidīgākajiem nacionālā romantisma namiem. Nams Kr.Valdemāra ielā 69 ir celts 1909. gadā. Tā arhitekts – Aleksandrs Vanags – ir viena no spilgtākajām personībām Rīgas arhitektu plejādē, kura 20. gs. sākumā veidoja pilsētas centra raksturīgo seju. Dzīvoklis renovētā vēsturiskā ēkā ar balto apdari. Griestu augstums dzīvokļos – vidēji 2,9 m. 

Dzīvokļi jaunajiem iemītniekiem tiek piedāvāti ar BALTO apdari – nākamie to saimnieki paši varēs izvēlēties dzīvokļu interjeru un apdares materiālus, lai varētu iekārtot mājokli atbilstoši savām vēlmēm. Ēkā atjaunoti visi inženiertehniskie tīkli: ūdensvads, kanalizācija, elektrība, apkure. Katram dzīvoklim uzstādīti individuāli siltuma skaitītāji, pieejama pilsētas apkure.  

Fasādes mājā atjaunots arī nacionālā romantisma stilā ieturētais griestu gleznojums pirmajā stāvā. Renovācijas darbu ietvaros otru dzīvi piedzīvojusi skaistā kāpņutelpa, kurā saglabāts vēsturiskais interjers: atjaunotas oriģinālās koka durvis, vēsturiskās grīdas flīzes stāvos un metāla kalumu margas ar koka lenteri. Nama fasādes pusē esošie erkerveida logu izvirzījumi un to īpatnējā, trapecveida forma veido interesantu, oriģinālu dzīvokļa plānojumu. 

Ir pieejamas mantu glabātuves ēkas pagrabstāvā un labiekārtots iekšpagalms, kur ir iespējams novietot velosipēdus.

Ļoti laba atrašanās vieta, ideāla apkārtēja infrastruktūra ērtai dzīvošanai, pie ēkas atrodas sabiedriskā transporta pietura, netālu tirdzniecības centrs, autostāvvieta, Arēna Rīga, kafejnīcas un veikali. Līdzās ir vairākas labas skolas – Rīgas 49.vidussskola, Hanzas vidusskola, Franču licejs, un bērnudārzi.

Apsaimniekotājs “Berga Nami”, apsaimniekošanas maksa 0.55 EUR/kvm + PVN.


  • Centrālā apkure
  • Slēdzama kāpņu telpaPlānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu