Starlex 20 dzīvokļu īres nams Prūšu ielā 26!

20 dzīvokļu īres nams Prūšu ielā 26!


530 m2

1361 m2

jaunais projekts
650 000 EUR
Prūšu 26, Maskavas priekšpilsēta, Rīga
Ilze Zīlniece
+371 27788089
ilze@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Investīciju objekts - 20 īres dzīvokļu māja Rīgā, Maskavas priekšpilsētā, Prūšu ielā 26. 

Trīs stāvu jaunbūves fasādes ēka ar plašu iekšpagalmu. Ēkā mainītas un ievilktas pilnīgi jaunas komunikācijas un inženiertīkli, jauns autonoms “Buderus” apkures gāzes katls. Ēkā ir 20 dzīvokļi platībā no 14-48 kvm. Ēkā ir arī 1 komerctelpa ar autonomu ieeju, kurā šobrīd atrodas nomnieks - kafejnīca, nākotnē virs kafejnīcas iespējams izbūvēt otro stāvu. Pieguļošajā teritorijā ir 12 autostāvvietas. Plānotais nomas ienesīgums gadā ir € 62 700.

Īres nams Prūšu ielā 26 ir ar lielu potenciālu, jo vietai ir lieliska izglītības infrastruktūra  - 2-3 km attālumā atrodas dažādas augstākās izglītības iestādes: Baltijas psiholoģijas un menedžmenta augstskola, Ekonomikas un Kultūras augstskola, Baltijas starptautiskā augsskola, kā arī vairākas populāras koledžas tādas kā Baltijas Krievu koledža un citas. Tāpat rajonā ir vispārizglītojošās skolas un bērnudārzi.

Laba transporta infrastruktūra - visa veida Rīgas satiksmes transporta līdzekļi (tramvajs, troleibuss, autobuss vai mikroautobuss) Jūs 10 minūšu laikā aizvedīs līdz Rīgas centram vai uz 2 kvm attālumā atrodošos populāro TC Akropole. Tāpat netālu ir arī TC Ozols, TC Depo un citi veikali.


  • Gāzes apkure
  • InternetsPlānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu