Starlex 2 sekciju māja Berģos

2 sekciju māja Berģos


436 m2

8 telpas

2 stāvi

1915 m2
349 440 EUR
Jaunā līgo iela 3, Berģi, Garkalnes nov.
Dāvis Salenieks
+371 27711787
davis@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Divu sekciju prīvātmāja labā atrašanās vietā Berģos. Mājā atrodas 2 atdalītas dzīvojamās zonas, katra ar savu ieeju un terasi. 

Katrā mājas daļā ir 3 guļamistabas, kabinets, 2 sanmezgli, plaša viesistabas zona ar virtuvi un saimniecības telpu. Mājas garāžā ir iespējams novietot 4 automašīnas. Garāžu ir iespējams dalīt un veidot iebraukšanu no abām pusēm. 

Tehniskā informācija:

Māja nodota ekspluatācijā 2004. gadā. Pamati monolīta dzelzsbetona plātne ar armējumu, spēcīga hidroizolācija un siltumizolācija. Sienas - Kanādas putupolistirola siltināti bloki ar monolītā betona pildījumu. Lai ēka nebūtu tikai no monolītā betona - pārsegumos lietotas koka sijas.

Visi logi ar termostiklu Thermo plus. Pirmajā stāvā un otrā stāva vannasistabā - siltās grīdas ar ūdens apsildi. Ļoti ekonomiski Wiessmann gāzes apkures kondensāta tipa katli - par 440 m2 apsildi maksājam ne vairāk kā 160 - 170 EUR mēnesī, ūdens spice 16,5 m - ūdens izcils - vannā izskatās gaiši zils un lietojams uzturā dzeršanai. Abās pusēs dūmvados iestrādāti kanāli kamīna pieslēgšanai - zem grīdas iestrādātas gaisa padeves courles, lai kamīnam nebūtu jāpatērē gaiss no telpām.

Ideāla apkārtējā infrastruktūra: asfaltēts, izgaismots piebraucamias ceļš, sabiedriskais transports 10min., blakus jauna uzbūvēta skola, bērnu dārzi, ezers 15 min. vēlo celiņš.

  • Gāzes apkure
  • Ir kamīns
  • GarāžaPlānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu