Starlex Mežaparka pērle!

Mežaparka pērle!


317 m2

6 telpas

2 stāvi

992 m2
650 000 EUR
Kokneses prospekts 7, Mežaparks, Rīga
Ilze Zīlniece
+371 27788089
ilze@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Pārdošanā nonācis viens no skaistākajiem vecās Mežaparka apbūves jūgendstila nams Kokneses prospektā. Nams ar cieņu saglabāts! Mājas pirmajā stāvā atrodas viesistaba, virtuve, viesu guļamistaba, bibliotekas istaba ar kamīnu un burvīga stikla veranda kā ēdamistaba. Arī garāža ar saimniecības telpu un divas āra terases, katra savā mājas pusē!  Otrajā stāvā divas guļamistabas, kabinets, garderobes istaba, divi sanmezgli un plaša jumta terase.  Pagraba stāvā izbūvēta pirts un atrodas tehniskās telpas.

Mājas teritorija ir skaisti apzaļumota.

Mājai ir gāzes apkure un visas pilsētas komunikācijas.

Māja atrodas klusā, bet stratēģiskā Mežaparka daļā, kur 900 m attālumā ir gan Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs, gan Ķīšezera pludmale. Tuvumā ir skolas, bērnudārzi un sporta un atpūtas centri. 

Vēsture:

Pirmo dzīvojamo māju Kokneses prospektā 5 1903. gadā pēc arhitekta E. fon Trompovska projekta uzcēla Rīgas ielu dzelzceļa diplomēts inženieris Kārlis Fīlroze. Astoņus gadus šī bija vienīgā māja jaunizveidotajā prospektā. Fīlrozes kunga pieci bērni, kuri piedzimuši šajā mājā, ir pirmie Mežaparkā dzimušie bērni. 1911. gadā K. Fīlroze blakus savai pirmajai mājai uzcēla otru ēku Kokneses prospektā 7, kuru pēc arhitekta O. Hakeļa ieceres rotā pildrežģis.

Vietējās nozīmes arhitektūras  piemineklis.


  • Gāzes apkure
  • Ir kamīns
  • Internets
  • Garāža

Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu