Starlex Savrupmāja Doles salā

Savrupmāja Doles salā


560 m2

8 telpas

3 stāvi

16000 m2
695 000 EUR
Balkiči , Salaspils, Salaspils nov.
Inga Abula
+371 27726662
inga@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Ekskluzīvs īpašums Doles salā. Teritorijā atrodas 3-stāvu savrupmāja un saimniecības ēka, kura pilnībā pielāgota dzīvošanai. 


Galvenā nama augšstāvā atrodas 3 guļamistabas un vannas istaba. Galvenajā guļamistabā ir garderobe, vannas istaba un džakuzi ar skatu uz dārzu. Pusstāvā starp otro un pirmo stāvu iekārtots saulains brokastu stūrītis.

Mājas pirmajā stāvā atrodas grezna ēdamistaba, darba kabinets, plaša viesistaba ar kamīnu, atsevišķa virtuve, saimniecības telpa un vannas istaba. No viesistabas durvis ved uz plašu terasi ar lapeni.

Pagrabstāvs iekārtots atpūtai un sporta aktivitātēm. Tajā ir peldbasens, sauna, biljarda zāle, trenažieru zāle un atpūtas zona.


Palīgēku veido guļamistaba, viesistaba ar kamīnu, darba kabinets, atsevišķa virtuve, vannas istaba, pirts, saimniecības telpa un garāža, kas paredzēta 3 automašīnām.


Teritorija ir labiekārtota, norobežota. Tajā atrodas dārza māja, augļu dārzs, skuju un lapu koki.

Īpašuma lokācija ir ekskluzīva - tā atrodas klusā, skaistā vietā Daugavas upes ielokā, blakus Daugavas muzejam.

Tajā pašā laikā ērti sasniedzama nepieciešamā infrastruktūra. Salaspils - 10 minūšu brauciena attālumā. Ķekava - 15 minūšu brauciena attālumā. Rīga - 35 minūšu brauciena attālumā.   • Gāzes apkure
  • Malkas apkure
  • Ir kamīns
  • Internets
  • Garāža
  • Mēbelēts

Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu