Starlex Jaunbūve Katlakalnā

Jaunbūve Katlakalnā


203 m2

6 telpas

2 stāvi

1201 m2
90 000 EUR
Duglāzijas 2, Ķekavas pag., Ķekavas nov.
Mārtiņš Blumbergs
+371 29499465
martins.blumbergs@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Pārdod jaunbūvi Katlakalnā (Ķekavas novadā), Duglāzijas ielā 2. Mājai ir izbūvētas ārsienas, pārsegumi un jumts. Līdzena reljefa, taisnstūra formas zemes gabals ar platību 1201 m2.

Mājai ir paredzēti 2 stāvi + apdzīvojama telpa mansarda stāvā. Saskaņā ar projektu pirmajā stāvā iecerēta kamīnzāle (ir izbūvēts kamīna dūmvads no pirmskara laika ķeģeļiem), virtuve, katlu telpa, garāža un tualete. Iekšpagalma pusē plaša terase ar ieeju mājā. Otrajā stāvā paredzētas 3 guļamistabas, kabinets, 2 vannas istabas un balkons. Iekštelpu kopējā platība bez mansarda - 203,3 m2. Griestu augstums 1. un 2. stāvā - 3 metri. Mansarda stāvā - līdz 2,5 m.

Konstrukcijas: pamati - betona, lentveida; sienas - AEROC bloki 375 mm; pārsegumi - koka sijas; metāla kolonna ēkas centrālajā daļā; jumts - koka konstrukcijas, segts ar bitumena plāksnītēm. Izbūvēti divi vēdināšanas kanāli un divi jumta logi.

Ir ierīkots elektrības pieslēgums. Iespējams gāzes pieslēgums - gar māju Duglāzijas ielā ir izbūvēts vidējā spiediena gāzes vads. Ūdensapgāde paredzēta no vietējā urbuma, kanalizācijai paredzētas bioloģiskās attīrīšanas iekārtas pagalmā.

500 metru attālums līdz 26. autobusa pieturai. 12 km līdz Rīgas centram.

Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu