Starlex Trīsstāvu Rindu māja Vaivaros

Trīsstāvu Rindu māja Vaivaros


236 m2

7 telpas

3 stāvi

400 m2
250 000 EUR
Zaļā iela 3, Vaivari, Jūrmala
Inga Abula
+371 27726662
inga@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Pirmajā stāvā ir priekštelpa, vannas istaba, saimniecības telpa, virtuve, viesistaba ar skaistu kamīnu un izeju uz terasi, garāža. Otrajā stāvā ir trīs istabas, ļoti plaša un gaiša vannas istaba un divi balkoni. Trešajā stāvā – brīvais plānojums, sanitārais mezgls.


“Rondo” ir ciemats, kuru veido 16 rindu mājas – taunhausi. Tas atrodas Vaivaru klusajā privātmāju rajonā. "Rondo" ieskauj gleznaina teritorija - bērzi, priedes, strūklaka, karpu dīķis, atpūtas parks ar bērnu rotaļu laukumu. Arī jūras piekraste ir pavisam tuvu - pastaigas attālumā.


Ciemata tuvumā atrodas pilsētas infrastruktūra ērtai ikdienai - tirdzniecības centrs, tirgus, restorāni, skaistumkopšanas saloni, fitnesa centrs, auto mazgātava, skola, bērnudārzs. Jūrmalas centrs ar automašīnu sasniedzams vien 10 minūtēs, Rīga - 35 minūtēs.

Ēku būvniecībā izmantoti ekoloģiski materiāli. Sienas izgatavotas no Aeroc blokiem ar augstu siltumizolācijas līmeni. Logu bloki - ar Rehau profilu. Apkures sistēmu veido – gāzes katls (dabasgāze) un kamīns ar siltummaini. Taunhausu pirmajā stāvā un visos sanmezglos ir siltās grīdas, otrajā un trešajā stāvā – radiatori.

"Rondo" iemītnieku drošības labad ciemata teritorija ir nožogota un tiek apsargāta.Plānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu