Starlex


129 m2

4 telpas

1 / 3 stāvs
5 000 EUR/mēn - 38,8 EUR/m2
Muižas 19, Bulduri, Jūrmala
Ilze Zīlniece
+371 27788089
ilze@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Uz īri 129 kvm dzīvojamās platības ar 3 guļamistabām un 35 kvm lielu āra terasi. Īres maksa mēnesī 5000 eur, vasaras trijiem mēnešiem 14 000 EUR, īre 12+ mēneši  2500 eur mēnesī Iespējama gudrā īre - īre ar izpirkumu! Izpērkot dzīvokli cena 365 000 EUR.  Uzturēšanās atļauja! 

Jauna, mūsdienīga trīsstāvu ēka. Ēkā kopumā pieejami 10 apartamenti, pārsvarā trīsistabu un četristabu, platībā no 73,3 līdz 137,1 m², kas pircējiem tiek piedāvāti ar kvalitatīvu pilno apdari. Māja būveta izmantojot tikai augstākās kvalitātes, sertificētus celtniecības materiālus, kas ir droši cilvēka veselībai.  

Muižas Nami ir pirmais projekts Baltijas valstīs, kurš atbilst pasaules labākajām wellness tradīcijām un ir jauna 21. gadsimta dzīvojamā kompleksa koncepcija. Tas atrodas Jūrmalā – Bulduros, Muižas ielas 19 kvartālā, kur komfortablas, elegantas rezidences radītas ar domu par cilvēka veselību, dzīves kvalitātes un labas pašsajūtas uzturēšanu.  

Šī projekta tuvumā atrodas priežu parks, jūra – 10 minūšu gājiena attālumā un to ieskauj labi attīstīta pilsētas infrastruktūra. Komplekss sastāv no trim ēkām: divas no tām ir atjaunoti koka arhitektūras pieminekļi, bet trešā – mūsdienīgu celtniecības tendenču paraugs. Ēku būvniecībā izmantoti augstākās kvalitātes būvmateriāli, kas ir droši cilvēka veselībai, bet interjerā iekļauts mūsdienīgs aprīkojums, kas ļauj pat dzert ūdeni "no krāna".  

Piekopjot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu un uzturot savu sportisko formu, kompleksa iedzīvotāji var izmantot ielu trenažierus, kas uzstādīti omulīgajā iekšējā pagalmiņā, bet speciāli bērniem iekārtots bērnu rotaļlaukums. Turpat izveidota unikāla puķudobe, kurā aug vairāk nekā 100 veidu augi un ārstnieciskie augi.  

Iespējama īre ar izpirkumu!  

Jūra 10min.
 

 Plānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu