Starlex Zemes gabals ar detālplānojumu Rāmavā

Zemes gabals ar detālplānojumu Rāmavā


10690 m2

asfalts
213 800 EUR - 20,0 EUR/m2
Upeņu 1, Ķekavas pag., Ķekavas nov.
Mārtiņš Blumbergs
+371 29499465
martins.blumbergs@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Pārdod zemes gabalu Rāmavā ar kopējo platību 1,069 ha, kas sadalīts 7 apbūves gabalos ar platībām no 1230 m2 līdz 1480 m2. Zemes gabalam ir taisnstūra forma, līdzens reljefs. Zemes īpašuma teritorijai ir izstrādāts un apstiprināts detālplānojums. Ir ierīkota meliorācijas sistēma, kā arī ierīkots pieslēgums gāzes vadam.

Detālplānojums paredz rekonstruēt divas ielas gar īpašuma robežām, un katram zemes gabalam plānojumā nodrošināta ērta piekļūšana pa koplietošanas ielām. Ir paredzēta arī vienota ūdens, kanalizācijas, gāzes, elektroapgādes un sakaru sistēma visiem zemes gabaliem.

Saskaņā ar detālplānojumu zemes īpašums atrodas mazstāvu dzīvojamās apbūves zonā, kurā galvenais zemes un būvju izmantošanas veids ir savrupmāju un rindu māju apbūve. Apbūves maksimālais augstums - 15 m. Maksimālais stāvu skaits - 2 ar mansardu. Zemes gabala maksimālais apbūves blīvums - 30%. Priekšpagalma minimālais dziļums - 6 m. Sānpagalma minimālais platums un aizmugures pagalma minimālais dziļums - 4 m.

Zemes īpašuma apkārtnē atrodas zemes gabali ar privātmāju apbūvi. Asfaltēts piebraucamais ceļš. Attālums līdz Rīgas centram - 10 km.

Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu