Starlex Renovēta koka ēka Rīgas centrā

Renovēta koka ēka Rīgas centrā


418 m2

258 m2

renovēta
850 000 EUR
Stabu 21A, Centrs, Rīga
Oskars Frīde
+371 29352652
oskars@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Pārdod renovētu koka ēku Rīgas centrā, Stabu ielā 21A (starp Brīvības un Tērbatas ielām).

Apkārtnē attīstīta infrastruktūra, tuvumā daudz kafejnīcas, restorāni, apģērbu veikali, tuvumā labi attīstīta sabiedriskā transporta kustība.

Ēkai iespējams multifunkcionāls pielietojums - gan tirdzniecības, gan biroja ierīkošanas vajadzībām, gan papildus 2. stāvu iespējams izmantot gan dzīvošanai, gan izīrēšanai.

Īpašums sastāv no veikala 1. stāvā 212 m2 platībā, 4 dzīvokļiem ēkas 2. stāvā ar kopējo platību 156 m2, kā arī no neremontēta pagraba 42 m2 platībā. 

Ēkai pieguļošo zemes gabalu 258 m2 platībā iespējams izmantot automašīnu novietošanai, kā arī atpūtas zonas vai vasaras terases ierīkošanai.

1. stāvs uz doto brīdi iznomāts bērnu apģērbu veikalam ''Hebe'', nomas līgums beidzas 09/2020, 2. stāva dzīvokļi uz doto brīdi tiek izmantoti īstermiņa īrei.

Pieejamas visas ērtības un pilsētas komunikācijas - 1. stāvā veikalam izbūvētas siltās grīdas, izbūvētas dušas, nepieciešamības gadījumā 1. stāvu iespējams pielāgot arī restorāna/kafejnīcas vajadzībām, telpas ir aprīkotas ar ugunsdrošības un apsardzes signalizāciju.

Ēkā ir 4 ieejas - 1 no Stabu ielas, 2 no ēkas iekšpagalma puses, kā arī papildus ieeja no ēkas sāniem 1. stāva preču piegādes vajadzībām, ir servitūts par piebrauktuves izmantošanu ar iekšpagalmā esošās ēkas īpašniekiem.

Galvenais lietošanas kods - 1230 (vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības ēkas).

Kopējā platība: 418 m2.

Cena: 850000 EUR.

  • Autonoma apkure
  • Internets
  • Elektrības pieslēgums
  • Ūdens pieslēgumsPlānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu