Starlex Dzīvoklis ar skatu uz Rīgas jumtiem.

Dzīvoklis ar skatu uz Rīgas jumtiem.


56 m2

3 telpas

2 / 6 stāvs

pirmskara
112,700 107 800 EUR
Ģertrūdes iela 99, Centrs, Rīga
Dāvis Salenieks
+371 27711787
davis@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Piedāvājumā dzīvoklis par samazinātu cenu Ģertrūdes ielā 99.  Dzīvoklis tiek piedāvāts ar kvalitatīvu, pilnu iekšējo apdari.

Pilnībā renovēta ēka, kurā ir saglabāti vēsturiski elementi kāpņu telpās un dzīvokļos. Ēka kopumā sastāv no 15 dzīvokļiem un 2 komercplatībām. 2-3 istabu dzīvokļi platībā no 42-67 m2.

Jaunajiem īpašniekiem būs iespēja izvēlēties dzīvokļus bez apdares, kā arī dzīvokļus ar pilnu iekšējo apdari ar augstvērtīgiem apdares materiāliem. Visi dzīvokļi ir gaiši ar plašiem logiem un ērtu plānojumu.

Ēka apgādāta ar visām mūsdienu komunikācijām, katram dzīvoklim ir paredzēti individuāli skaitītāji. Iedzīvotāju ērtībām un komfortam ir labiekārtots pagalms, izveidota autostāvvieta ēkas pagalmā un ierīkotas mantu glabātuves ēkas pagrabstāvā. Par atsevišķu samaksu varēs iegādāties gan autostāvvietas, gan mantu glabātuves.

Ģertrūdes 99 nams ir ātri sasniedzams no Rīgas aktīvā centra un tam nodrošināta ērta un ātra piekļuve no dažādām Rīgas pusēm, kas liek izvairīties no pilsētas sastrēgumu periodiem. Ap “G99” ir ērti novietot automašīnu un ir attīstīta sabiedriskā transporta kustība. Blakus atrodas veikali, kafejnīcas un bērnudārzs, kas atrodas kvartāla attālumā. LIDO Ģertrūde 400 m, Barona Centrs 750m, tuvumā Rīgas 15 vidusskola 650m, Oskara Kalpaka pamatskola 900m, Natālijas Draudziņas vidusskola 1km, līdz Vecrīgai 20 minūtes ar kājām


  • Centrālā apkure
  • Internets
  • Mēbelēts
  • Slēdzama kāpņu telpaPlānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu