Starlex MAISON DE KARIM

MAISON DE KARIM


273 m2

6 telpas

1 / 3 stāvs

Specprojekts
808,480 782 000 EUR
Ikšķiles 4, Dzintari, Jūrmala
Ilze Zīlniece
+371 27788089
ilze@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Kado Karim - pasaules klases luksuss apartamenti Baltijas jūras kūrorta pilsētā Jūrmalā! 
Projekta autors arhitektu biroja "Sīlis, Zābers un Kļava" arhitekts Andis Sīlis. 
Projekts sastāv no trim trīsstāvu funkcionāli apvienotām dzīvojamām mājām – MAISON de KARIM, MAISON de MER, MAISON de PARK, kas ir izpildītas vienotā arhitektūras stilā. Apartamentu īpašnieku rīcībā pirmajā stāvā ir paredzēti pieguļoši zemes gabali, otrajā stāvā – balkoni. Trešā stāva Penthausiem ir plašas terases uz jumta. 
Atbilstot visaugstākajām kvalitātes un komforta prasībām, kompleksā ir paredzēti: labiekārtots iekšējais pagalms, dizaina lobijs ar telpām atpūtai un lietišķām pārrunām, diennakts konsjeržu serviss. Kompleksā ir pazemes stāvvieta 42 automobiļiem, kā arī viesu virszemes stāvvieta 5 automobiļiem. 
Kompleksā ietilpst 14 dzīvokļi un 7 divstāvu penthousi ar platību 180-240 kv.m, kas atrodas augšējos stāvos. Izkārtojums ir paredzēts 2–4 guļamistabām ar iespēju dzīvokļus apvienot / atdalīt.  
KADO KARIM atrodas pašā Jūrmalas centrā, Dzintaros  līdz jūrai, Dzintaru koncertzālei un Jomas promenādei ir trīs minūšu gājiens. Attālums līdz Rīgas centram - 23 km, līdz Rīgas lidostai - 13 km
Signalizācija, videonovērošana, konsjeržs, domofons, Smart City gudrā māja, CO2 detektors, gaisa rekuperācija.

  • Gāzes apkure

Video apskats:Plānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu