Starlex


178 m2

4 telpas

1 stāvi

614 m2
1 600 EUR/mēn - 9,0 EUR/m2
Jūras 14, Piņķi, Babītes nov.
Inga Abula
+371 27726662
inga@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Lieliska iespēja - īrēt praktiska plānojuma, gaišu vienstāvīgu māju Salienas teritorijā ar trīs guļamistabām, viesistabu, virtuvi,  vannas istabu, noliktavas telpu plašu terasi un garāžu, kas ir pietiekami plaša, lai tajā novietotu divas automašīnas. Māja ir pilnībā mēbelēta un aprīkota ar iebūvētajiem skapjiem, ar virtuves iekārtām un sadzīves tehniku. Mājas labiekārtošanai izmantoti tikai premium klases apdares materiāli, sadzīves tehnika un santehnika. Īpašu mājas sajūtu rada apsildāmās grīdas iekštelpās un skaists, iekopts zemes gabals ap ēku. No katras guļamistabas ir atsevišķa tiešā izeja uz dārzu, un katra istaba ir aprīkota ar kondicionieri.
 
Mājas lokācija ērti sasniedzama gan ar automašīnu, gan sabiedrisko transportu. Attālums no Salienas līdz Rīgas centram ir tikai 20 km, līdz Jūrmalai - 12km, līdz lidostai "Rīga" - 10 km.
Salienas teritorija un apkaime iemīļota, pateicoties tās attīstītajai un sakārtotajai infrastruktūrai, kas iekļauj sevī augsta līmeņa izglītības iestādes (Internationas School of Latvia, Exupery International School, King's College), sporta kompleksus aktīvas atpūtas cienītājem: INBOX Ledus halli un Babītes Sporta kompleksu ar peldbaseiniem, bērnu rotaļu laukumus un sakoptus parkus.
 
Īres māja pieejama dzīvošanai sākot ar 2019. gada 1. septembri.
 
Komunālie maksājumi +/- 200 EUR/mēn.
 
 
 
 
  • Gāzes apkure
  • Garāža
  • Mēbelēts

Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu