Starlex


16.9 m2

m2

Brick house
15,260 13 276 EUR
Mārkalnes 5, Jugla, Rīga
Adrians Briedis
+371 26849098
adrians@starlex.lv
Call
Gallery

Description:

Piedāvājumā lieliska izvēle iegādāties 22m2 lielu dzīvokļa īpašumu Juglā. Lielākā daļā mājas dzīvokļi ir izīrēti īstermiņa īrniekiem, kurus var iegādāties, pārņemot īres līguma nosacījumus. Dzīvokļu stāvoklis ir apmierinošs, lielākajai daļai nepieciešams veikt kosmētisko remontu. Visi dzīvokļi ir atsevišķi dzīvokļu īpašumi ar zemes domājamo daļu zem ēkas. Visiem dzīvokļiem ir ērtības, tos var viegli apvienot un mainīt plānojumu. Mājas ekspluatācija uzsākta 1968. gadā. Mājas kopējais plānojums – gari gaiteņi, kuros izbūvēti vairāki 1-istabas un 2-istabas dzīvokļi ar nelielām virtuvēm un labierīcībām. Ēkas ārsienas no silikātķieģeļa mūra, pārsegumi – dzelzsbetona paneļi, bet jumts – no ruberoīda.

Patlaban notiek mājas remontdarbi, atjaunoti koplietošanas tīkli, uzstādīti jauni elektrības skaitītāji. Tehniskās telpas (elektrosadale un siltummezgls) ir izbūvētas pirmajā stāvā. Ūdensvada un kanalizācijas tīkli, kā arī centralizētā siltumapgādes sistēmas cauruļvadi pilnībā nomainīti.

Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja atrodas Juglā, klusā un mierīgā rajonā. Līdz lieliskai peldvietai un atpūtai Bābelītes ezerā 5 minūtes ar mašīnu vai 15 minūtes ar kājām. Tuvākajā apkārtnē ir labi attīstīta pilsētas infrastruktūra un apkaimē atrodas gan izglītības, gan veselības aprūpes iestādes, pārtikas lielveikals, atseviši nelieli veikaliņi, DUS, un citi sadzīves pakalpojumus sniedzoši uzņēmumi. Tuvākās sabiedriskā transporta pieturvietas atrodas uz Brīvības ielas ~500m attālumā.

  • Centrālā apkure
  • Slēdzama kāpņu telpaLayout:On the map:

X

Choose a realtor and send a message