Starlex


39.8 m2

2 Rooms

2 / 2 Floor

renovated
89 000 EUR
Zvejnieku iela 11, Ķīpsala, Rīga
Ilze Zīlniece
+371 27788089
ilze@starlex.lv
Call
Gallery

Description:

Pirms projekta publiskas tirdzniecības, iegādei tiek piedāvāts plašs dzīvoklis vai komerctelpas pilnībā renovētā namā Ķīpsalā - Zvejnieku ielā 11.

Dzīvoklis atrodas renovētas koka ēkas pirmajā stāvā. No tā logiem paveras skats uz plašu un labiekārtotu ēkas pagalmu kā arī uz zaļo Ķīpsalu. Griestu augstums 3,2m.

Dzīvoklis tiek pārdots bez apdares, dodot iespēju iekārtot dzīvokli atbilstoši savām prasībām un vajadzībām. Dzīvoklī izvietoti vairāki stāvvadi, kā arī ir iespējams atjaunot divas vēsturiskās ieejas durvis, ļauto veikt dzīvokļa sadali vairākos mazākas platības dzīvokļos, vai izveidojot komerctelpas, pielāgotas savām vajadzībām. Atsevišķi vienojoties iespējams veikt dzīvokļa pilnu iekšējo apdari ar augstvērtīgiem apdares materiāliem kā arī dzīvokļa pārdali mazākas platības dzīvokļos.

Pašreiz projektā tiek veikta dzīvokļu pārplānošana un sadale atsevišķos dzīvokļu īpašumos. Ēkā tiks izvietoti 2-5 istabu dzīvokļi platībā no 40-150 kv.m. Iespējams vienoties par plašāka dzīvokļa izveidi veicot vairāku dzīvokļu savienošanu.

Kompleksā veiktie renovācijas darbi:

- ēkas fasādes pilna renovācija;

- jumta seguma maiņa;

- logu maiņa un augstas kvalitātes koka pakešu logiem;

- izbūvēti jauni ūdens, kanalizācijas, apkures un elektrības komunikāciju stāvvadi;

- ēku kompleksam izbūvēts jauns gāzes siltuma mezgls, kurš nodrošina dzīvokļu apkuri ar individuāliem apkures skaitītājiem;

- optiskais internets;

- izremontētas kāpņu telpas un izgaismotas ielas fasādes;

- labiekārtota teritorija un bruģētas autostāvvietas.

Plašs un labiekārtots pagalms, kurā tiks nodrošināta koplietošanas zaļā zona, bērnu rotaļu laukums un bruģēta autostāvvieta, kuru iespējams iegādāties par atsevišķu samaksu.

Ķīpsala ir viena no Rīgas vecākajām apkaimēm un tajā joprojām saglabājušies 20. gadsimta sākumā celtie koka māju kvartāli, kuri pēdējos gados atgūst savu vēsturisko krāšņumu. Apkaimi ir iespējams sasniegt ar dažādiem publiskā transporta veidiem un tā ir draudzīga jaunajām ģimenēm un cilvēkiem, kuri vēlas dzīvot zaļā, klusā un prestižā pilsētvidē.


  • Gāzes apkure
  • Internets
  • Slēdzama kāpņu telpaLayout:On the map:

X

Choose a realtor and send a message