Atrodi savu objektu

Objekta ID:
Kategorija:
Cena:
-
Stāvoklis:
 
Atrašanās:
Darījums:
pārdošana īre/noma
Platība m2:
-
Stāvi:
-
Telpu, istabu skaits:
-
 
PĒDĒJIE SKATĪTIE

Atpakaļ

Nekustamo īpašumu kompānijas Starlex Real Estate konkursa „Gada aģenti 2018” kapteinis Artūrs Lazdiņš – NĪ nozares sava darba entuziasts.

LANĪDA relīze: intervijas ar konkursa "GADA AĢENTI 2018" komandu kapteiņiem.

Artūrs Lazdiņš: labam aģentam, kā labam vīnam, „jānostāvas”

„Starlex Real Estate” komandas kapteinis Artūrs Lazdiņš ikdienā ir NĪ aģents, specializējoties komercīpašumos kopš 2013. gada.  „Šajā jomā tas nav daudz, bet tas ir tāds labs sākuma periods, kad ir jau uzkrāta zināma pieredze, bet tajā pašā laikā tik daudz kas vēl ir priekšā. Te nāk prātā klišejiskais salīdzinājums ar vīnu: jo ilgāk nostāv un vecāks, jo labāks, niansētāks un baudāmāks,” domā viņš.

Nozarē Artūrs esot ienācis pavisam nejauši, savas draudzenes mudināts. Tajā laikā man bija diezgan tumša bilde par šo nozari un nebija īsti sajēgas ne par kvadrātmetra cenām, ne kopumā par industrijas specifiku. Tomēr jau pēc pirmās sarunas bija skaidrs, ka komercīpašumi būs tā joma, kurā turpmāk darbošos. Darbs NĪ jomā ir tiešām ļoti interesants: katru dienu ir kas jauns un te nav vienmuļas rutīnas, kas man ir ļoti svarīgi. Šis darbs ir arī ļoti atbildīgs un gandarījumu nesošs, jo, ja, piemēram, tiek iznomātas plašas noliktavas vai biroja telpas, tad atšķirībā no dzīvojamā fonda, kur dzīvokļa iegādes gadījumā iesaistīta pārsvarā tikai konkrētā ģimene, kas dzīvo tajā dzīvoklī, tad komercīpašumu jomā ir iesaistītas vairāku cilvēku un pat ģimeņu dzīves. Par šo mēs ikdienā neaizdomājamies. Ar lēmumu pieņēmējiem, kuri izlemj par labu tām vai citām telpām, vai komercīpašuma iegādei, ir patīkami sadarboties, jo parasti viņi ir strukturēti, racionāli un tajā pašā laikā inovatīvi un ar plašu, starptautisku redzesloku,” par savu ceļu nozarē un gandarījuma brīžiem saka Artūrs. „Vienmēr ar lielu interesi braucu apsekot pirmskara un padomju laiku rūpnīcas, ir ļoti interesanti apskatīties, kāda jauna elpa ir iedvesta šīm senajām būvēm. Noliktavas, ražotnes, vēsturiskas celtnes – tas ir tas, kas man interesē un aizrauj,” saka „Starlex Real Estate” komandas kapteinis.

Jautāts, kas viņu pašu dzen uz priekšu, kāda ir vēlme sasniegt panākumus, Artūrs saka: „Darbojoties šajā nozarē, esmu secinājis, ka lielā mērā viss ir atkarīgs no paša aktivitātes, iniciatīvas un pašmotivācijas. Te neviens nemaksā mēneša algu par atsēdētām stundām un piektdien plkst.17 laicīgi izslēgtu gaismu birojā. Ir jābūt aktīvam, pastāvīgi jāseko jaunumiem NĪ jomā, visu laiku ir jābūt labā sportiskā darba formā un spējīgam reaģēt arī nestandarta situācijās.

Viņš uzskata, ka konkurss ir ļoti vērtīgs ieguvums industrijai. „Kad sāku darboties šajā jomā, sajutu, ka cilvēkiem ir kaut kādi stereotipi, aizspriedumi pret šī aroda pārstāvjiem. Man tas bija pārsteigums. Es pats neesmu piedzīvojis tos laikus, kad termins „mākleris” kļuva teju par lamu vārdu, bet dažkārt jūtu gaisā virmojošu ne pārāk labu iespaidu par amata brāļiem. Tāpēc šim arodam noteikti ir jāceļ prestižs, ko šāds konkurss arī dara un tas ir ļoti vērtīgi un pozitīvi. Pēdējā pārbaudījumā izvilku „cietā rieksta” termina cienīgu uzdevumu, ar kuru es īsti netiku galā. Nepieņemu un nepiekrītu uzskatam: ja esmu komercīpašumu aģents, tad varu nezināt jautājumus, kas saistīti ar citu jomu. NĪ aģentam ir jāmāk iziet no jebkuras situācijas un jābūt plašam redzeslokam, lai tiktu galā ar visgrūtākajām situācijām. Tāpēc es esmu pateicīgs par šo pieredzi!” teica Artūrs Lazdiņš.

Atsauce : https://www.lanida.lv/lv/jaunumi/lanida-relize-intervijas-ar-konkursa-gada-agenti-2018-komandu-kapteiniem

Starlex video kanāls
<--