Atrodi savu objektu

Objekta ID:
Kategorija:
Cena:
-
Stāvoklis:
 
Atrašanās:
Darījums:
pārdošana īre/noma
Platība m2:
-
Stāvi:
-
Telpu, istabu skaits:
-
 
PĒDĒJIE SKATĪTIE

Atpakaļ

Lieldienu Lielais Loms

Akcija Lieldienu “Lielais Loms Rīgas centra jaunajos projektos: Nāc ciemos, salīdzini un izvēlies izdevīgi savas jaunās mājas un iegūsti jaunu virtuvi, kā arī piedalies konkursā un laimē dāvanu karti divām personām uz Anna Panna meistarklasi!

Lieldienu Lielais Loms norisināsies šo sestdien 13.aprīlī no plkst. 11.00 līdz 17.00.

Nekustamo īpašumu kompānija “Starlex Real Estate” sadarbībā ar virtuvēm “Arens”, banku "Citadele" un “SEB banka” ielūdz apmeklēt Lielo Lomu” jaunajos projektos, kad vienā dienā četri atšķirīgi jaunie projekti Rīgas centrā būs pieejami apskatei potenciālajiem īpašumu pircējiem.

Akcijas ietvaros potenciālajiem klientiem tiks piedāvātas īpašas cenas dzīvokļiem un virtuvēm, īpaši kreditēšanas nosacījumi, kā arī vizuāla prezentācija par mājokļa atbalsta programmu "Altum".

“Lielā Loma ietvaros būs iespēja nesteidzīgi, patīkamā un profesionālā gaisotnē uzzināt par dzīvošanas priekšrocībām projektos, lai “izvilktu, iespējams, savu dzīves lielo lomu”, atrodot savām prasībām un iespējām piemērotāko jauno mājokli, uzzinātu par nekustamā īpašuma tirgus aktualitātēm, un tendencēm, kā arī sajust Lieldienu noskaņas.

"Lielais Lomsnorisināsies sekojošos 4 projektos:

ČAKA 36

VALDEMĀRA 37  

BIRZNIEKA UPĪŠA 10 

BLAUMAŅA 34  

Ieskaties un piesaki savu dalību akcijas “Lielā Loma” apmeklējumiem!

www.starlex.lv

Starlex video kanāls
<--