Atrodi jauno projektu

Objekta nosaukums:
Pielietošanas mērķis:
Platība (m2):
-
Darījums:
Atrašanās:
Cena:
-
 
   
> OBJEKTU KATALOGS   
 

Apraksts

  • Atrašanās: Babītes nov., Piņķi, Spāru Iela
  • Pielietošanas mērķis: Privātmāju ciemati
  • Darījums: Pārdod
Saliena ir jauns, mūsdienīgs projekts starp Rīgu un Jūrmalu, tā ir ekskluzīva dzīves telpa, kurā apvienoti plašums, daba, klusums un drošība. Salienas projekts ir vienotā arhitektūras stilā ieturēts mazstāvu dzīvokļu māju, rindu māju un savrupmāju komplekss ar skaistu dabas apkārtni un plašu zaļo zonu. Ir ierīkota mūsdienu prasībām atbilstoša infrastruktūra. Kopti zālieni, dekoratīvi apstādījumi, pastaigu celiņi, parki, sporta un spēļu laukumi papildina Salienas arhitektūras oriģinālo un pārdomāto plānojumu, kopumā veidojot harmonisku dzīves vidi.
Visu nekustamo īpašumu celtniecībā Salienā izmantotas tikai jaunākās energoefektīvās tehnoloģijas.
 
Brīvā laika pavadīšanas iespējas Salienā: 
Golfa laukums (fitnesa zāle, SPA kūrorts un tenisa korti - pēc golfa laukuma rekonstrukcijas), ainaviskais "Salienas Dārza Parks", 12 ha plašais "Salienas Mežaparks", bērnu rotaļlaukumi, basketbola laukums, ledus halle ar restorānu, Babītes sporta komplekss ar peldbaseiniem, ūdensslēpošana Piņķu ūdenskrātuvē, moderns skeitparks pie Babītes sporta kompleksa, mūsdienīgs futbola laukums ar augstas kvalitātes mākslīgo segumu, plānotais zirgu izjādes centrs un plānotais "Salienas Augļudārzs".
 
Izglītības iespējas Salienā:
Latvijas Starptautiskā skola, Babītes vidusskola, Babītes mūzikas skola, pašvaldības bērnudārzs - visi Piņķos; privātais bērnudārzs "Vinnijs" Babītē.
 
Iepirkšanās iespējas:
Plānotais tirdzniecības parks, kas būs lielākais Baltijas valstīs; Piņku centrs, tirdzniecības centrs "Spice", "Sky", Rimi "Lielupe".
 
Salienā tiek nodrošināta teritorijas diennakts apsardze ar videonovērošanu un vietējā drošības dienesta patrulēšanu. Katra Salienas Iedzīvotāju Kluba biedra īpašumā ir karte, kas darbojas kā elektroniskā atslēga piekļuvei privātajās atpūtas zonās.
 
Bezmaksas Wi-Fi piekļuve visā Salienas teritorijā.
 
Par Salienas kompleksa apsaimniekošanu rūpējas Jurmala Golf Estate SIA.
 
Pa tuvumā esošo šoseju ar automašīnu Rīga sasniedzama 20 minūtēs, Jūrmala un lidosta "Rīga" 10 minūtēs. Tuvākā autobusa pietura atrodas 3 minūšu gājiena attālumā no Salienas.
 
 
RINDU MĀJAS
 
Rindu māju viesistabās ir lieli panorāmas logi un terase ar izeju uz dārzu. Otrajā stāvā ir trīs guļamistabas, kā arī balkons. Divas vannas istabas. Vieta automašīnai. Individuāla gāzes apkure. Rindu māju platība no 130 m2 līdz 160 m2. Zemes gabalu platība ap 300 m2.
 
Cena EUR par m2: 1692.3 EUR
Cena EUR par visu: 220000 EUR

NEKUSTAMO ĪPAŠUMU KONSULTANTS: Inga Abula

E-pasta adrese: inga@starlex.lv

Tālrunis: +371 27726662

Dzīvokļi (3)    Mājas (4)    Zemes (1)    

Ieteikt:   Drukāt: PDF:   Atzīmēt:
Share on Facebook! Tweet about it   Print PDF   Note object
<
Starlex video kanāls
<--